Szukaj

Internauci niezwykle dosadnie skomentowali zdjęcie Kamila Grosickiego. Reprezentant Polski nie wytrzymał [foto]

09-07-2018 19:04
Kamil Grosicki i przyjaciele
Podziel się

Nieudany mundial wykonaniu polskiej reprezentacji bardzo rozsierdził niektórych kibiców. Z ich internetowych komentarzy wynika wprost, że liczą na to, iż zawodnicy zaszyją się w kąt, będą chodzili ze spuszczonymi głowami i wciąż przeżywali swoją porażkę. Od momentu klęski na turnieju, nasi piłkarze zalewani są coraz większą falą hejtu. Niedawno taki los spotkał m.in. Kamila Grosickiego.

Jakiś czas temu Kamil Groisicki opublikował zdjęcie z wakacji, które spędza w gronie swoich przyjaciół. Okazało się jednak, że fotografia uśmięchniętego piłkarza poirytowała niektórych internautów na tyle mocno, że w sekcji komentarzy nie zabrakło krytycznych, ale i również wulgarnych wpisów: 

 

Dinner with friends ❤️

Post udostępniony przez ⚽️TurboGrosik⚽️ (@kamilgrosicki10) Lip 7, 2018 o 12:38 PDT

Koniecznie przeczytaj: To nagranie podbija sieć. Tak meksykańscy kibice rywalizowali w konkurencji „Neymar Challenge” [wideo]

Czytaj też: Mundial 2018: Argentyna rozgromiona przez Chorwację. Te zdjęcia mówią same za siebie [foto+wideo]

Początkowo jeden z internautów w kulturalny sposób napisał, że podobnie jak inni kibice czuje się roczarowany nie tylko postawą polskich piłkarzy, ale również tym, że nie wytłumaczyli się ze swojej gry:  

Ja wszystko rozumiem, turniej nie udał się, pora odpocząć, ale dlaczego schowaliście głowy w piasek i nawet nie wytłumaczyliście się? Wygląda na to, że mieliście dobry ubaw z nas kibiców, że wierzyliśmy do końca. Więcej było tych co trzymali kciuki niż hejtowali was. I jaki jest tego efekt? Kolejny raz jesteśmy nabici w butelkę, nawet nie umiecie przyznać się do błędu.

Kamil Grosicki na tego rodzaju uwagi odpowaidał spokojnie. Tłumaczył, że „jest czas na pracę i czas na zabawę” oraz że osobiście bardzo przeżył porażkę.

Jak się jednak okazało niektóre, zwłaszcza wulgarne komentarze wyprowadziły z równowagi naszego reprezentanta. Wówczas piłkarz zadeklarował, że chciałby się osobiście spotkać, co zapewne nie oznaczyło przyjaznej pogawędki.

Z kolei inny internauta dodał:

To na ch… wrzucasz zdjęcia z twoją uśmiechniętą mordą z wakacji? Macie stulić mordy, podkulić ogony, bo wstydu narobiliście w Rosji! Ma ci się to odbijać do końca życia czkawką.

Wówczas Kamil Grosicki odopwiedział bardzo ostro: 

Po g**no"

Warto przeczytać: Mundial 2018: FIFA ukarała PZPN. Prawie 40 tys. zł za wywieszenie „nacechowanego politycznie” i „obraźliwego” banera [foto]

Podziel się