Szukaj

Fenomenalne zachowanie francuskiego napastnika. Tym gestem podbił serca internautów [wideo+foto]

30-11-2018 11:43
Antoine Griezmann Fot. A. Griezmann/‏حــســن #بلعسل / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Antoine Griezmann to bez wątpienia aktualnie jeden z najlepszych piłkarzy świata. Napastnik reprezentacji Francji i hiszpańskiego klubu Atlético Madryt zanany jest jednak także z dobrego serca. Tym razem urzekł kibiców gestem podczas Ligi Mistrzów.

Atlético Madryt w ramach europejskich rozgrywek spotkał się na własnym stadionie z AS Monaco. Mecz zakończył się dwubramkowym zwycięstwem hiszpańskiego klubu, ale w mediach mówi się nie tylko o wyniku.

W czasie odgrywania hymnu Ligi Mistrzów i prezentacji zawodników Atlético okazało się, że brakuje Griezmanna. Szerszy kard kamery pokazał jednak, że piłkarz był w tym czasie zajęty czymś innym. Napastnik hiszpańskiego klubu zawiązywał buta chłopcu, z którym wyszedł na murawę.

Koniecznie przeczytaj: Antoine Griezmann przebrał się za czarnoskórego koszykarza. Swoim zachowaniem wywołał ogromny skandal [FOTO]

Czytaj też: Legia i marzenie o Lidze Mistrzów

Mina zachwyconego dziecka mówi sama za siebie.

Pod wpisem z filmem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Zauważono, że to nie jedyna taka sytuacja.

Media pisały z kolei o sytuacji z mundialu we Francji w 1998 r., kiedy to Griezmann sam był dzieckiem i jako wielki fan piłki nożnej zbierał autografy od ówczesnych mistrzów świata.

Atlético Madryt wygrało spotkanie z AS Monaco 2:0. Jedną z bramek strzelił Griezmann.

Warto przeczytać: Losowanie Ligi Mistrzów było ustawione? Wyszło na jaw, że jedna z drużyn musiała wiedzieć, na kogo trafi – już wcześniej rozpoczęła sprzedaż biletów [foto]

Podziel się