Szukaj

Gol dla Polski! Prowadzimy z Japonią 0:1. Brawa dla Jana Bednarka i Rafała Kurzawy [wideo]

28-06-2018 17:30
Gol dla Polski w meczu z Japonią Fot. FIFA World Cup / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Jan Bednarek w drugiej połowie strzela pierwszego gola dla Polski w meczu z Japonią. Gol daje nam prowadzenie 1:0.

Bramka dla naszej reprezentacji padła w 56 minucie spotkania po świetnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rafała Kurzawy. Piłkę do bramki posłał Jan Bednarek.

Koniecznie przeczytaj: Polska jedzie na mundial w Rosji! Nerwowa końcówka meczu z Czarnogórą [FOTO + WIDEO]

Warto przeczytać: Zaskakujące słowa rzecznika Platformy Obywatelskiej. Jan Grabiec uważa, że Donald Tusk jest jak… Jan Paweł II [WIDEO]