Szukaj

Fenomenalny gol Tomasza Kędziory w piłkarskiej Lidze Europy. Polak popisał się niesamowitym uderzeniem [wideo]

26-10-2018 12:54
Gol Tomasza Kędziory Fot. Arut1025 ‏ / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W czwartek podczas spotkania Rennes z Dynamem Kijów, grający w drużynie gości Tomasz Kędziora strzelił spektakularną bramkę. Co więcej, jego zespół pokonał rywali 2:1.

Dynamo Kijów przed meczem liczyło na powiększenie dorobku punktowego. Dotychczas na koncie miało jedynie 2 punkty wywalczone w spotkaniach z Astaną oraz FK Jablonecem.

Wynik podczas czwartkowego meczu otworzył w 21 minucie obrońca Dynama Kijów, Tomasz Kędziora. Wykorzystał on kiks swojego kolegi z drużyny i oddał niezwykle silny strzał z dystansu. Bramkarz nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję. Niewykluczone, że trafienie Polaka może zostać uznane za najpiękniejszy gol zdobyty w trakcie tegorocznej edycji Ligi Europy.

Koniecznie przeczytaj: Legia Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy zmierzy się z Ajaxem Amsterdam

Bramka Kędziory nie zakończyła jednak emocji w tym meczu, bowiem w 40 minucie spotkania gospodarze wyrównali po strzale Clementa Greniera. Zespół Polaka ostatecznie zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść po trafieniu Witalija Bujalskiego w 89 minucie meczu.

Warto przeczytać: Zamieszki przed meczem Ligi Europy. Uliczne walki kibiców Athletic Bilbao i Spartak Moskwa. Tragiczny finał - nie żyje policjant [foto+wideo]