Szukaj

„Ma pani miliony, a ciężko choremu dziecku pomóc. Pani by się wstydziła!” – Ewa Chodakowska dosadnie odpowiedziała na zarzuty internautki [foto]

21-04-2018 14:55
Ewa Chodakowska, zbiórka dla Karolka, Fot. Ewa Chodakowska / Facebook
Podziel się

Ewa Chodakowska jest obserwowana przez miliony internautów w mediach społecznościowych. Trenerka fitness postanowiła wykorzystać swoją popularność do pomocy dwuletniemu Karolkowi – zachęciła swoich fanów do wsparcia zbiórki pieniężnej.

Popularna trenerka zwróciła się do ludzi obserwujących ją na Facebooku z prośbą o materialne wsparcie dla Karolka – dwulatek cierpi na rzadki zespół wad o podłożu genetycznym, jego nieproporcjonalnie długi kręgosłup niszczy jego narządy wewnętrzne. Post Ewy Chodakowskiej nie spodobał się jednej z internautek.

Ewa Chodakowska ma pani miliony a ciezko choremu dziecku pomoc wplacic! Pani by sie wstydzila! A ludzie biedniejsi wplaca bardziej niz pani widze! Nie ma pani dzieci to pani tego nie rozumie jak dziecko moze umrzec!

Koniecznie przeczytaj: Internautka zaatakowała Ewę Chodakowską po jej słowach na temat Alfiego Evansa. Trenerka nie wytrzymała. Ostra odpowiedź: „Zamilcz!” [foto]

Czytaj też: Dr Ewa Kurek wyjaśniła, jak należy prowadzić walkę o prawdę historyczną. „Trzeba publikować świadectwa potwierdzające udział Żydów w Holokauście”

– napisała jedna z kobiet w komentarzach (pisownia oryginalna).

Te słowa mocno uraziły Chodakowską, która postanowiła w zdecydowany sposób odpisać kobiecie:

Nie odpuszczę! Wiesz dlaczego? Bo uważam, ze przez takich „LUDZI”, wiele osób publicznych, rezygnuje z udostępniania zbiórek dla potrzebujących!! Po prostu! Nie chcą się spotykać z podłością w komentarzach, wymierzoną niesprawiedliwe w ich stronę! I mają do tego prawo! Pomagam mniej niż Ci co nie mają? Mam się wstydzić? Czego? Oczekuje Pani ode mnie, żebym rozdała swoje pieniądze? Pokryła koszty leczenia? Ilu osób Pani Moniko? Dla ilu osób wystarczy? 10? 15? co dalej? Ma Pani pretensje do jednej i konkretnej osoby? Czy to aby nie państwo przede wszystkim powinno pomagać w takich sytuacjach? Bo ja ze swojej strony robię tyle, ile mogę… Czy Pani jest świadoma swoich oczekiwań wobec mnie?

W komentarzach wiele osób wyraziło swoje poparcie dla celebrytki.

Warto przeczytać: „Prosimy, nie podpisuj ustawy S.447!” Ruszyła zbiórka podpisów pod petycją do Donalda Trumpa. Podpisz, zanim Polska straci miliardy [petycja]

Podziel się