Szukaj

Zbigniew Boniek skomentował występ Roberta Lewandowskiego w Superpucharze Niemiec. Jego wpis wywołał burzę w sieci [foto]

13-08-2018 18:41
Zbigniew Boniek, prezes PZPN Fot. Roger Gor / wikimedia.org / CC BY 3.0
Podziel się

Niedawny występ Roberta Lewandowskiego w meczu o Superpuchar Niemiec jest bardzo szeroko komentowany przez polskich kibiców, którzy znów zachwycają się jego wysoką formą. Głos w tej kwestii zabrał również prezes PZPN Zbigniew Boniek, jednak jego słowa nie spodobały się internautom.

Robert Lewandowski w meczu o Superpuchar Niemiec zagrał od samego początku. W trakcie tego spotkania wpisał się trzykrotnie na listę strzelców, czym wzbudził zachwyt zarówno wśród kibiców Bayernu Monachium, jak i polskich fanów. Ostatecznie klub Polaka rozgromił Eintracht Frankfurt aż 5:0.  

Kapitalny mecz Lewandowskiego nie umknął również uwadze ekspertów. Docenili oni nie tylko zdobyte bramki, ale również jego wolę walki oraz agresję, którą imponował na murawie.

Koniecznie przeczytaj: Robert Lewandowski pożegnał odchodzącego z reprezentacji Łukasza Piszczka. Jego wpis nie spodobał się internautom [foto]

Czytaj też: Zabawny taniec zawodników Bayernu Monachium. Robert Lewandowski i James Rodriguez dali prawdziwe show [wideo]

Ta fala pozytywnych komentarzy pod adresem „Lewego” zwróciła uwagę Zbigniewa Bońka, który postanowił przypomnieć, że jeszcze niedawno znaczna część kibiców twierdziła, że należy odebrać mu opaskę kapitana reprezentacji Polski:

Miesiąc temu odbierali @lewy_official opaskę kapitana, teraz zacznie się długi okres wazeliniarstwa. Trochę dystansu please.

Na jego wpis zareagowali internauci:

Warto przeczytać: Robert Lewandowski zaśpiewał na weselu. Zmierzył się z ponadczasowym polskim przebojem [wideo]

Podziel się