Szukaj

Zbigniew Boniek skomentował występ Roberta Lewandowskiego w Superpucharze Niemiec. Jego wpis wywołał burzę w sieci [foto]

13-08-2018 18:41
Zbigniew Boniek, prezes PZPN Fot. Roger Gor / wikimedia.org / CC BY 3.0
Podziel się

Niedawny występ Roberta Lewandowskiego w meczu o Superpuchar Niemiec jest bardzo szeroko komentowany przez polskich kibiców, którzy znów zachwycają się jego wysoką formą. Głos w tej kwestii zabrał również prezes PZPN Zbigniew Boniek, jednak jego słowa nie spodobały się internautom.

Robert Lewandowski w meczu o Superpuchar Niemiec zagrał od samego początku. W trakcie tego spotkania wpisał się trzykrotnie na listę strzelców, czym wzbudził zachwyt zarówno wśród kibiców Bayernu Monachium, jak i polskich fanów. Ostatecznie klub Polaka rozgromił Eintracht Frankfurt aż 5:0.  

Kapitalny mecz Lewandowskiego nie umknął również uwadze ekspertów. Docenili oni nie tylko zdobyte bramki, ale również jego wolę walki oraz agresję, którą imponował na murawie.

Koniecznie przeczytaj: Zbigniew Boniek wybrany na kolejną kadencję prezesa PZPN

Czytaj też: Zbigniew Boniek żartuje na Twitterze z Tomasza Lisa

Ta fala pozytywnych komentarzy pod adresem „Lewego” zwróciła uwagę Zbigniewa Bońka, który postanowił przypomnieć, że jeszcze niedawno znaczna część kibiców twierdziła, że należy odebrać mu opaskę kapitana reprezentacji Polski:

Miesiąc temu odbierali @lewy_official opaskę kapitana, teraz zacznie się długi okres wazeliniarstwa. Trochę dystansu please.

Na jego wpis zareagowali internauci:

Warto przeczytać: Zbigniew Boniek wywołał prawdziwą burzę. Internauci są zszokowali jego komentarzem ws. odznaczenia ratowników z Nanga Parbat [FOTO]

Podziel się