Szukaj

Francja wygrywa z Urugwajem i awansuje do półfinału MŚ w Rosji. Fatalny błąd Fernando Muslery [wideo]

06-07-2018 19:11
Błąd Muslery Fot. FIFA TV / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Francja pokonała dzisiaj Urugwaj 2:0 i pewnie awansowała do półfinału mistrzostw świata w Rosji. Najszerzej w mediach społecznościowy komentowany jest drugi gol, który padł po kuriozalnym błędzie bramkarza Urugwaju Fernando Muslery.

Antoine Griezmann w 61 minucie spotkania oddał strzał zza pola karnego w sam środek bramki. Wydawałoby się, że uderzenie nie sprawi problemu bramkarzowi Urugwaju. Tymczasem Fernando Muslera popełnił fatalny błąd i próbując wybijać piłkę, skierował ją do siatki. Zaskoczony całą sytuacją wydawał się nawet sam Antoine Griezmann.

Koniecznie przeczytaj: Film, który pokazuje jak zmieniła się Francja w wyniku otwartej polityki imigracyjnej [WIDEO]

Całą akcję można obejrzeć w lepszej jakości po 1.11 minucie zamieszczonego poniżej skrótu meczu.

Reakcja Urugwajczyków więcej niż wymowna.

Internet tymczasem zalała fala memów i komentarzy wykpiwających interwencję Muslery.

Co ciekawe, francuski bramkarz miał w tym samym czasie zupełnie inne problemy.

Warto przeczytać: Gretkowska chciała obrazić Polskę. Zamiast tego ośmieszyła się. „Znana pisarka” zrobiła rażący błąd ortograficzny [FOTO]