Szukaj

Po tym pytaniu dziennikarza Adam Nawałka zaniemówił. „Myślę, że to pytanie należy traktować jako żart” [wideo]

12-06-2018 18:44
Adam Nawałka Fot. Łączy nas piłka / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Przed dzisiejszym meczem polskiej reprezentacji z Litwą odbyła się konferencja prasowała, w której uczestniczyli zawodnicy naszej drużyny oraz trener Adam Nawałka. Wielu internautów zwróciło uwagę na kuriozalne pytania zadawane przez dziennikarzy.

W spotkaniu z mediami wzięli udział Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki i Artur Jędrzejczyk oraz trener Adam Nawałka. W pewnym momencie szkoleniowiec usłyszał pytanie, które go wyraźnie zdumiało.

Czy w rozmowach z litewską federacją, jakoś delikatnie daliście do zrozumienia, żeby mieli oni na względzie w którym momencie wy ten mecz rozgrywacie i żeby czasami może cofnąć nogę, kiedy przyjdzie co do czego

Koniecznie przeczytaj: Nerwowa reakcja Donalda Tuska na pytanie dziennikarza ws. katastrofy smoleńskiej [WIDEO]

Czytaj też: Eliminacje MŚ: mecz Ukraina-Kosowo odbył się… na stadionie Cracovii. Nie zabrakło politycznych podtekstów

- pytał selekcjonera dziennikarz.

Nawałka zaniemówił na dłuższą chwilę.

Wreszcie padła podpowiedź.

Pytanie, które myślę, że należy traktować jako żart. Nigdy nie ma nic takiego żeby prosić kogoś o to, żeby grał delikatnie, subtelnie, tak żeby nie było kontuzji. To jest piłka nożna, to jest sport, rywalizacja. Każdy walczy o swoje i na to trzeba być przygotowanym. Nie ma czegoś takiego żeby sztucznie stwarzać atmosferę. Wiadomo, że takie mecze są bardzo trudne. Mistrzostwa tuż tuż, każdy chce się zaprezentować jak najlepiej. Trzeba być przygotowanym pod względem fizycznym, pod względem taktycznym mamy pewne założenia, które chcemy realizować. Także pełna mobilizacja i tak traktujemy ten mecz

- odpowiedział trener polskiej kadry.

Od 16.30 minuty poniższego nagrania:

Śmiech z kolei wywołały pytania zadawane wcześniej przez reportera stacji TVN, który najpierw pomylił nazwę klubu, w jakim grał Artur Jędrzejczyk w Rosji, a potem stwierdził, że polski zawodnik jadąc na mundial w tym kraju, wraca w... rodzinne strony. Więcej tutaj: Te dwa pytania dziennikarza TVN rozbawiły wszystkich. Miała być poważna konferencja prasowa, a tymczasem… (wideo)

Warto przeczytać: Adam Michnik podczas manifestacji sklął dziennikarza telewizji publicznej [WIDEO]

Podziel się