Szukaj

To nagranie obiegło Internet. Tak Jarosław Gowin zareagował na przyjęcie ustawy o Sądzie Najwyższym [WIDEO]

21-07-2017 13:54
Reakcja Gowina po przyjęciu ustawy o SN Fot. Oł ek / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Przeprowadzana przez Prawo i Sprawiedliwość reforma sądownictwa wzbudza od kilku dni wielkie emocje. Ostatecznie ustawa o SN została przyjęta. Jednak po głosowaniu w Sejmie, bardziej niż radość większości rządu, uwagę mediów i internautów przykuła zupełnie odmienna reakcja Jarosława Gowina.

Ustawę o Sądzie Najwyższym poparło 235 posłów, 192 było przeciw, a 23 wstrzymało się od głosu. Minister nauki i szkolnictwa wyższego był jednym z parlamentarzystów, który opowiedział się za przyjęciem projektu. Jednak to, w jaki sposób po zakończeniu głosowania w Sejmie zachowywał się Jarosław Gowin, wskazuje, że prezes Polski Razem chyba nie do końca postąpił zgodnie ze swoim sumieniem.

Polityk, w czasie kiedy inni członkowie rządu klaskali i wiwatowali, siedział nieruchomo z zasępioną miną, podpierając głowę ręką.

Koniecznie przeczytaj: To zdjęcie to idealne podsumowanie tego, co działo się w Sejmie? Jarosław Kaczyński śmieje się w twarz posłowi Nowoczesnej [FOTO]

Czytaj też: Tak wygląda „walka o sądy”! Radny zaatakował przechodnia… pizzą [WIDEO]

Warto przeczytać: Orędzia Andrzeja Dudy i Beaty Szydło odbyły się... w tym samym czasie! Transmitowały je inne stacje [WIDEO]

Podziel się