Szukaj

Wiceminister sprawiedliwości udowodnił posłankom PO, że mówią nieprawdę [WIDEO]

17-09-2017 13:38
Monika Wielichowska, Marzena Okła-Drewnowicz Fot. PrawicowyInternet / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W czasie posiedzenia Sejmu 14 września wiceminister sprawiedliwości Michał Woś odpowiadał na pytania posłanek Platformy Obywatelskiej. Szybko okazało się, że zarzuty kierowane przez Monikę Wielichowską i Marzenę Okła-Drewnowicz mocno mijają się z prawdą.

Posłanki Platformy Obywatelskiej, które zwróciły się z pytaniem do wiceministra sprawiedliwości, utrzymywały, że telefon zaufania dla ofiar przestępstw seksualnych nie działa. Michał Woś odpowiadając, szybko wykazał, że takie oskarżenia są fałszywe. Polityk przypomniał, że cały czas działa bezpłatna i całodobowa tzw. niebieska linia, która udziela pomocy także osobom doświadczającym przemocy seksualnej.

Koniecznie przeczytaj: Zaskakująca sytuacja w trakcie programu „Kropka nad i” w TVN. Monika Olejnik poprawia Ryszarda Petru [WIDEO]

Czytaj też: Wysoka kara dla gwałcicieli z Rimini czysto teoretyczna? Niski wiek „nieletnich” coraz bardziej podejrzany…

Monika Wielichowska i Marzena Okła-Drewnowicz próbowały potem drążyć temat regulacji prawnych związanych z przestępstwami seksualnymi i karania sprawców, ale jeszcze bardziej się pogrążały, pokazując swoją niewiedzę i brak przygotowania, co celnie punktował wiceminister sprawiedliwości.

Warto przeczytać: 12-latka, która została zmuszona do ślubu zgodnie z prawem islamu, błaga o pomoc [WIDEO]

Podziel się