Szukaj

Łódzkie: Wywieźli górę śmieci do lasu. Teraz będą mieć problemy. Wszystko nagrała kamera [foto+ wideo]

02-09-2018 16:38
Nielegalna wywózka śmieci Fot. Michał Woźny / Facebook
Podziel się

Właściciel leśnej działki, która była notorycznie zaśmiecana zdecydowała się działać i zainstalował fotopułapkę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Ukryta kamera nagrała mężczyzn, którzy wywozili pozostałości po remoncie.

Nielegalny wywóz śmieci miał miejsce na prywatnej działce znajdującej się we wsi Biała (woj. łódzkie, gm. Zgierz). Właściciel, pan Michał opublikował na Facebooku nagrania i zdjęcia pokazujące zaśmiecanie jego terenu. Na filmie widać twarze wyrzucających odpady po remoncie mężczyzn oraz numer rejestracyjny samochodu.

Właściciel zapowiedział, że nie odpuści i sprawę zgłosi do odpowiednich organów.

No i cyk. Wreszcie przydały się na coś te studia ornitologiczne. Siedzisz sobie ósmy dzień na drzewie, podpatrując zachowania godowe Coracias garrulus, a tu wnet wjeżdżają ci do lasu dwa nied***ńce i wyp***ją na perwer śmieci po remoncie z pewnej łódzkiej knajpy, która jak się okazuje chwali się nawet na fejsiwie zakończeniem remontu (w śmieciach są karty z alkoholami z logo baru). Cóż… życie… Sprawa oczywiście z urzędu leci na policję i do ochrony środowiska

Koniecznie przeczytaj: Polska śmietnikiem Europy? Kolejny duży transport nielegalnych śmieci przejęty przez polskie służby. Odpady przypłynęły w kontenerach

Czytaj też: Wielka rzeź bocianów podróżujących do Afryki. Wiele z nich nie dotrze do celu

- pisze.

Post zamieszczony przez Pana Michała spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony internautów. Jeden z opublikowanych przez niego filmów ma już prawie 3 mln. wyświetleń. Internauci pozytywnie komentują działania właściciela działki i życzą mu powodzenia.

Sprawę nagłaśniają także media.

Warto przeczytać: Mrożące krew w żyłach nagranie. Brawura kierowcy volkswagena o mal nie skończyła się tragedią [wideo]

Podziel się