Szukaj

Żydowska organizacja staje murem za polskim rządem. Od dawna mają na pieńku z George'm Sorosem [WIDEO]

24-07-2017 14:49
Elia Bartłomiej Zolkos, Jewish Defence League Fot. TheNWOChannel / youtube / screen YouTube
Podziel się

Jewish Defence League wydało oświadczenie, w którym stanowczo potępia działania przeciwników polskiego rządu i działania instytucji powiązanych z George`m Sorosem. „Nigdy nie dopuścimy aby Soros wspólnie z osobami o wartościach faszystowskich dokonały czegokolwiek w Polsce”.

Jewish Defence League (Żydowska Liga Obrony) to prawicowa paramilitarna organizacja, powstała w USA w 1968 roku. W przeszłości przeprowadzała ataki na polityków i instytucje oskarżane o antysemityzm, a także m.in. na przedstawicielstwa ZSSR, niektórych krajów i organizacji arabskich.

Przedstawiciel JDL w Polsce Eli Bartłomiej Zolkas już kilkakrotnie wypowiadał się krytycznie m.in. na temat mieszania się UE czy innych państw w wewnętrzne sprawy Polski czy prowadzonej przez Zachód polityki imigracyjnej.

Koniecznie przeczytaj: To nagranie obiegło Internet. Tak Jarosław Gowin zareagował na przyjęcie ustawy o Sądzie Najwyższym [WIDEO]

Czytaj też: To zdjęcie to idealne podsumowanie tego, co działo się w Sejmie? Jarosław Kaczyński śmieje się w twarz posłowi Nowoczesnej [FOTO]

W marcu br., podczas występu w programie „Warto Rozmawiać” na antenie TVP, przekonywał, że za atakami na państwa narodowe stoi amerykański miliarder George Soros.

George Soros jest bardzo niebezpiecznym człowiekiem. On w jednym z wywiadów wypowiedział wojnę wszystkim państwom narodowym! Sam powiedział, że jego celem jest zniszczenie państw narodowych i że jest wrogiem silnych tożsamości – mówił.

Teraz JDL postanowiła zająć stanowisko w sprawie zaostrzającego się sporu o reformę sądownictwa oraz pojawiających się informacji, że za protestami antyrządowymi stoją ludzie powiązani z Sorosem i przez niego finansowani.

„Jewish Defense League Polska z wzmożonym zainteresowaniem obserwuje działania tzw. opozycji oraz Fundacji Otwartego Dialogu a zwłaszcza poczynania samej fundacji, gdzie większość darczyńców to osoby z bardzo wschodnio - brzmiącymi nazwiskami.” – czytamy w komunikacie wydanym przez JDL. – „Ponadto Fundacja której Pani Prezes jawnie odwołuje się do inspiracji faszystowskim banderyzmem i publikuje swoje zdjęcia z  Soros'em, upublicznia " instrukcje krok po kroku " jak zorganizować majdan w Polsce. Stanowisko JDL zgodnie z naszym mottem "Never Again " jest jasne: nigdy nie dopuścimy aby Soros wspólnie z osobami o wartościach faszystowskich dokonały czegokolwiek w Polsce. Polska w swej historii już przez faszyzm i komunizm aż nadto wycierpiała dlatego także z całą stanowczością popieramy działania legalnie wybranego rządu Rzeczpospolitej Polskiej.”

Warto przeczytać: Orędzia Andrzeja Dudy i Beaty Szydło odbyły się... w tym samym czasie! Transmitowały je inne stacje [WIDEO]

Podziel się