Szukaj

Strzelno: Zuchwała kradzież w sklepie. Tak dziecko wykorzystało nieuwagę ekspedientki [wideo]

21-02-2019 17:55
Kradzież w Strzelnie Fot. Karol Zaremba / Facebook.com
Podziel się

Jeden z mieszkańców Strzelna opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać jak w jednym z tamtejszych sklepów kobieta wraz z dzieckiem dokonała zuchwałej kradzieży słoika z datkami na zwierzęta. Internauta zapewnił, że udało się odzyskać pieniądze, jednak sprawa została zgłoszona na policję. Obecnie trwa poszukiwanie przestępców.

Do tego zdarzenia doszło w środę. Na nagraniu widzimy, że kobieta robiąca zakupy prowadzi rozmawę z ekspendietkę i próbuje przekonywać ją, że wydała jej za mało pięniędzy. Gdy, to się nie udaje, pyta o inny przedmiot. Wtedy sprzedawczyni sprawdza informacje o tym produkcie. W międzyczasie stojący obok klientki chłopiec bierze z lady słoik z datkami na zwierzęta, chowa go pod kurtkę i odwraca się. Po chwili jego matka kończy rozmowę i wspólnie wychodzą na zewnątrz.

Koniecznie przeczytaj: Bulwersujące nagranie z ostródzkiego szpitala. Tak ochroniarz potraktował starszego mężczyznę [foto]

Czytaj też: Turysta spadł z Rysów. Nagranie z jego wypadku mrozi krew w żyłach [wideo]

Jak czytamy w komentarzu internauty, który opublikował nagranie, sprzedawczyni nie dała się oszukać i dzięki jej szybkiej reakcji udało się odzyskać skradzione pieniądze. Jednocześnie poinformował, że sprawa została zgłoszona na policję:

Filmik wstawiam ku przestrodze dla wszystkich przedsiębiorców. Pani Złodziejka na początku próbowała oszukać nas metodą „na 200zł”, ale Kinga jest czujna na takie akcje. Najgorsze, że kradzieży bezpośrednio dokonał nieletni. Sprawa jest już na Policji, mamy nadzieję, że złapią przestępców.

Nagranie można zobaczyć: TUTAJ

Warto przeczytać: To nagranie robi prawdziwą furorę. Senator Anna Maria Anders szaleje na parkiecie [wideo]

Podziel się