Szukaj

Zrobił sobie tatuaż z Pawłowicz. Posłanka opublikowała odpowiedź

09-10-2016 11:29
Krystyna Pawłowicz (PiS) - tatuaż Fot. Instagram/Facebook / Instagram/Facebook / screen
Podziel się

Przemek ze Słupska kilka dni temu chwalił się w Internecie tatuażem z podobizną posłanki Prawa i Sprawiedliwości, Krystyną Pawłowicz. Były student politologii wyjaśniał, że inspiracja dla niego był znajomy, który wytatuował sobie Jarosława Kaczyńskiego. Całe zdarzenie nie umknęło uwadze posłanki PiS, która postanowiła skomentować tatuaż ze swoim wizerunkiem.

Właściciel oryginalnego tatuażu z Krystyną Pawłowicz w rozmowie dla magazynu „VIVE” przyznał, że od zawsze interesował się zachowaniem polityków i tym, jakie postawy przyjmują:

Zawsze interesowali mnie ludzie w polityce: ich postawy, motywacje, czasem nawet kreacje, które przyjmują, by wspinać się po szczeblach władzy, która jest dla mnie jedynym celem uprawiania tego zawodu.

Autor tatuażu dodał też, że Pawłowicz nie jest dla niego jednoznacznie „czarnym charakterem” w polskiej polityce. Jej postawę Przemek traktuje z przymrużeniem oka, gdyż wg niego jest to typowa kreacja polityczna.

Koniecznie przeczytaj: Krystyna Pawłowicz piętnuje nieuczciwość niemieckich handlowców. UOKiK wstępnie przyznaje jej rację

Czytaj też: Krystyna Janda „ma dość” i promuje kolejny protest. O co tym razem chodzi?

Oddzielam działalność polityczną od życia prywatnego, dlatego wkurwiam się tak samo, jak czytam opinie per „stara panna” (kogo to do chuja obchodzi?) i wpisy jej autorstwa na Facebooku, typu „fani zabijania dzieci”. Szanuję osobę Krystyny Pawłowicz za fakt bycia człowiekiem, natomiast nie szanuję poglądów, które wyznaje i praw, które sobie uzurpuje – dodaje Przemek, który jednocześnie podkreśla, że jego tatuaż bardzo go śmieszy.

Krystyna Pawłowicz postanowiła nie zostawiać sprawy bez komentarza. Na swoim profilu na Facebooku posłanka napisała:

Mojego "fana inaczej", Pana "PRZEMKA ze Słupska", który na znak protestu przeciwko moim poglądom wytatuował sobie - niezbyt jednak udatnie - mój szlachetny wizerunek, choć zapomniał Pan domalować mi wąsów - serdecznie POZDRAWIAM.

Dodała też, że sama jednak nie zdecyduje się na tatuaż z wizerunkiem jej „fana”.

Wzajemnego wizerunku na nodze nie będzie - oświadczyła Pawłowicz.

Warto przeczytać: Aktorzy w dramatycznym tonie apelują o udział w marszu KOD-u. Olbrychski, Janda i inni [WIDEO]

Podziel się