Szukaj

Rekordowo szybka zmiana narracji posła PO ws. wyboru Polski na niestałego członka RB ONZ [FOTO]

04-06-2017 00:38
Rafał Trzaskowski, PO Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Jak łatwo można zauważyć, opozycja przeżywa trudne chwile, po tym jak nasz kraj został wybrany na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ. Kolejni politycy i przychylne im media próbują, jak tylko mogą, umniejszyć sukces polskiego rządu, jednak zazwyczaj kończy się to dość komicznie – tak, jak w przypadku posła PO Rafała Trzaskowskiego, który komentując to wydarzenie, nie mógł się zdecydować, jaką obrać taktykę.

Polska niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa? Wielki sukces??? Tyle, że PiS nie mówi, że konkurentów nie było :) po wycofaniu się w Bułgarii – skomentował Rafał Trzaskowski na Twitterze.

Zaledwie kilka minut później na profilu posła pojawił się jego kolejny komentarz, który miał już jednak kompletnie inny wydźwięk. Polityk, który chwilę wcześniej sugerował, że o żadnym sukcesie nie może być mowy, w kolejnym tweecie domagał się, aby minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski... dziękował politykom PO - tym samym przyznając, że jednak jakiś sukces miał miejsce.

Koniecznie przeczytaj: „190:0” w TVP po wyborze Polski na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ

Czytaj też: Palestyńskie szkoły za pieniądze ONZ przygotowują dzieci do dżihadu [WIDEO]

Zabiegi dyplomatyczne dotyczące Rady Bezpieczeństwa zaczęły się w 2009 r. Gdzie podziękowania W. Waszczykowskiego dla Radosława Sikorskiego i Grzegorza Schetyny? - napisał Trzaskowski.

Warto przeczytać: Holenderski sąd po latach uznał państwo współwinnym za masakrę w Srebrenicy

Podziel się