Szukaj

Zdjęcie pierwszej damy sprzedane na aukcji WOŚP za rekordową sumę

18-01-2017 14:38
Para prezydencka z przedmiotami podarowanymi WOŚP Twitter / screen Twitter
Podziel się

Chyba nikt nie spodziewał się, że zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy stanie się aż takim hitem na aukcji 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Słynna fotografia a ŚDM została sprzedana za ogromną kwotę.

Zdjęcie podarowane przez pierwszą damę na zakończonej w środę aukcji na Allegro osiągnęło zawrotną kwotę 200 tys. zł. Oczywiście chodzi o słynną fotografię, która została robiona w trakcie odbywających się latem 2016 r. Światowych Dniach Młodzieży. Jacek Łabędzki uchwycił spontaniczną reakcję Agaty Kornhauser-Dudy w czasie spotkania z kościelnymi hierarchami na lotnisku w Balicach. Pierwsza dama opatrzyła zdjęcie swoim autografem.

Koniecznie przeczytaj: Para prezydencka złożyła życzenia uczestnikom… „Sylwestra z Andrzejem Dudą”

Czytaj też: Ogromne zainteresowanie „Puczem” w TVP. Oglądalnością przebili WOŚP?

Agata Duda - ŚDM

Fotografia zyskała sporą popularność w Internecie i stała się materiałem dla niejednego mema. Okazuje się, że zdjęcie z podpisem Agaty Kornhauser-Dudy okazało się cenniejsze niż można było przypuszczać. Dla porównania dodajmy, że spinki do mankietów podarowane na aukcję Andrzeja Dudy cieszyły się o wiele mniejszą popularnością. Zostały wylicytowane za kwotę 6 766 zł.

Warto przeczytać: Dziennikarz nawiązał do „Ucha prezesa” i zadał prezydentowi niewygodne pytanie. Andrzej Duda wyraźnie się zdenerwował: „I co w związku z tym?” [WIDEO]

Podziel się