Szukaj

Poseł Nowoczesnej po wyborach w Holandii umieścił w sieci zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy [FOTO]

16-03-2017 14:17
Piotr Misiło, Nowoczesna Fot. Piotr Misiło / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Piotr Misiło zyskuje ostatnio coraz większą rozpoznawalność. Jednak raczej nie ze względu na merytoryczne wystąpienia. Tym razem poseł Nowoczesnej wywołał lawinę komentarzy, po tym jak zamieścił na Twitterze zdjęcie, które naprawdę wprawia w zdumienie.

Do ostatniej chwili wczorajszych wyborów w Holandii nie było wiadomo, jakie ugrupowanie ostatecznie otrzyma najwięcej głosów, zwłaszcza, że w ostatnich miesiącach ogromną popularność w tym kraju zyskała antyimigrancka Partia Wolności Geerta Wildersa. Ostatecznie jednak najwięcej mandatów zdobyła rządząca obecnie Partia Ludowa na Rzecz Wolności i Demokracji (VVD), kierowana przez dotychczasowego premiera Marka Rutte.

Koniecznie przeczytaj: Poseł Nowoczesnej wywołał salwy śmiechu w TVP Info. Patryk Jaki nie mógł się opanować [WIDEO]

Czytaj też: Poseł Nowoczesnej z pluszowym kaczorem w TVP! W ten sposób poparł Tuska [WIDEO]

Z takiego wyników wyborów w Holandii zadowolony był m.in. Piotr Misiło, który postanowił dać wyraz swojej radości w mediach społecznościowych. Zrobił to jednak w zadziwiający sposób.

Poseł Nowoczesnej zamieścił w sieci swoje zdjęcie, na którym widać go w pomarańczowej bluzie z napisem „Holland” oraz… w kasku narciarskim.

Internauci zwrócili również uwagę na czerwoną twarz polityka, sugerując, że być może poseł był w stanie po spożyciu alkoholu.

Niektórych tak zdumiało zdjęcie umieszczone przez Misiło, że zaczęli dopytywać, czy przypadkiem nikt nie włamał się na jego konto.

Warto przeczytać: Turcy w proteście przeciwko Holandii spalili flagę… Francji [WIDEO]

Podziel się