Szukaj

Córka Korwin-Mikkego zatrzymana przez policję. Polityk skomentował to krótko i dosadnie

04-04-2017 21:17
Janusz Korwin-Mikke, Wolność Fot. CEPERolkV4 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W poniedziałek wieczorem córka prezesa partii Wolność została zatrzymana w Warszawie przez patrol drogowy. Okazało się, że nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Co więcej znaleziono przy niej narkotyki. O komentarz w sprawie został poproszony polityk.

W czasie kontroli drogowej na ul. Targowej na warszawskiej Pradze policja przeszukała samochód, którym kierowała córka Korwin-Mikkego. Kobieta prowadziła bez ważnego prawa jazdy (straciła wcześniej uprawnienia), a w jej aucie funkcjonariusze znaleźli woreczek z podejrzaną substancją, którą okazało się być pół grama heroiny.

Kobiecie postawiono na razie dwa zarzuty – kierowaniem samochodem bez ważnych uprawnień oraz posiadania środków odurzających. Wyniki badań z krwi wykażą również w ciągu najbliższych dni, czy córka polityka prowadziła pod wpływem narkotyków. Po przesłuchania kobieta opuściła prokuraturę, jednak została objęta dozorem policyjnym i raz w tygodniu musi meldować się na posterunku.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke z okazji Dnia Kobiet wręcza kwiaty Joannie Scheuring-Wielgus [WIDEO]

Czytaj też: To nie żart! Partia Korwin-Mikkego znowu zmieniła nazwę [WIDEO]

Jak na tą wieść zareagował Janusz Korwin-Mikke?

Ona ma trzydzieści parę lat, dorosła jest, niech się tłumaczy – skomentował polityk, który w rozmowie z WP potwierdził, że chodzi o Korynnę.

Na pytanie o to, czy nie przejmuje się, że aresztują jego córkę, odpowiedział:

A niech ją aresztują. Ja siedziałem za komuny, teraz więzienia są o wiele lepsze niż dawniej – zapewniając, że nie będzie interweniował w tej sprawie w sądzie.

Warto przeczytać: Janusz Korwin-Mikke w „Skandalistach”. Ostre starcie z Joanną Seneszyn [WIDEO]

Podziel się