Szukaj

Zatrzymana przez CBA urzędniczka, która miała dorobić się na reprywatyzacji 38 mln zł, decyzją sądu... ma otrzymać kolejne pieniądze z reprywatyzacji!

17-10-2016 22:10
Polskie banknoty o nominale 100 zł Fot. Arek Olek / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Marzena K., była urzędniczka ministerstwa sprawiedliwości, która została zatrzymana parę dni temu przez CBA w związku z aferą reprywatyzacyjną, teraz żąda od warszawskich władz kolejnych pieniędzy, tym razem w ramach odszkodowania za działkę na Pradze Południe.

Decyzją Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego Marzena K. powinna dostać od władz Warszawy odszkodowanie za działkę na Pradze Południe. Media donoszą jednak, że stołeczny ratusz nie zamierza płacić skorumpowanej urzędniczce. Rzecznik ratusza, Bartosz Milczarczyk w rozmowie z Faktem oświadczył, że władzy Warszawy będą się odwoływać od wyroku WSA do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Wykorzystamy wszelkie możliwości na drodze sądowej, aby miasto nie wypłacało pani Marzenie K. żadnych pieniędzy – dodał rzecznik, który zaznaczył, że w sprawie pojawiły się nowe okoliczności.

Koniecznie przeczytaj: Urzędniczka, która „zapomniała” wpisać do oświadczenia majątkowego 38 mln zł z reprywatyzacji... doniosła na samą siebie

Czytaj też: Hanna Gronkiewicz-Waltz: „Czułam się zgwałcona przez własną partię”

Chodzi oczywiście o niedawne zatrzymanie Marzeny K. Urzędniczka przed aresztowaniem złożyła na siebie doniesienie do prokuratury, przyznając się do części zarzucanych jej przestępstw. Więcej na ten temat tutaj: Urzędniczka, która „zapomniała” wpisać do oświadczenia majątkowego 38 mln zł z reprywatyzacji... doniosła na samą siebie.

 

Warto przeczytać: Rozpoczęła się repolonizacja mediów w Polsce? „Wyborcza” panikuje

Podziel się