Szukaj

Kasprowy Wierch zasypany przez śnieg. Zdjęcia i film z obserwatorium robią furorę w sieci [foto+wideo]

04-01-2019 11:54
Tatry, zasypany ściegiem Kasprowy Wierch Fot. Marcin Gabrys / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Zima nie odpuszcza. Doskonale widać to na przykładzie Kasprowego Wierchu, który został przysypany śniegiem. W mediach społecznościowych hitami stały się zdjęcia zrobione z wnętrza mieszczącego się na szczycie Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego.

W Tatrach obowiązuje obecnie 4 stopień zagrożenia lawinowego, a turystom odradza się wyjścia w góry. Na Kasprowym Wierchu spadło aż 165 centymetrów śniegu. Zdjęcie zasypanego wejścia do budynku obserwatorium zamieszczono 2 stycznia na profilu PrzewodnikWtatry.pl. Pokrywa śnieżna sięgała wtedy wysokości ponad metra.

Wkrótce pojawiło się nowe zdjęcie. Tutaj widać, że śnieg przysypał już całe wejście.

Koniecznie przeczytaj: Turystka, która wybrała się na Kasprowy Wierch w dżinsach i miejskich butach, omal nie zamarzła na śmierć. „Na dole było ciepło”

Czytaj też: Donald Tusk po wyjściu z prokuratury został zasypany niewygodnymi pytaniami. W końcu… uciekł. Wyjątkowo celny komentarz dziennikarza [WIDEO]

Na YouTube z kolei zamieszczono filmik pokazujący, jak wyglądało wyjście z zasypanego budynku.

Przykryte białym puchem zostało również schronisko PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich. W ciągu 4 godzin spadło tam ponad pół metru śniegu. Zasypane zostały schody prowadzące do budynku i okno z widokiem na taras.

Warto przeczytać: Tusk sam się pogrążył. Chciał zakpić z Kaczyńskiego, a sam przyznał się do czegoś, do czego, jako były premier nie powinien [WIDEO]

Podziel się