Szukaj

Zaskakujący finał aresztowania. Zatrzymany mężczyzna wybił szybę w policyjnym radiowozie. „Mówiłem, że się duszę!” [WIDEO]

30-09-2017 17:10
Zatrzymany przez policję mężczyzna wybił szybę w radiowozie bo się dusił Fot. Polish Squad / Facebook
Podziel się

Takiego obrotu spraw podczas aresztowania funkcjonariusze raczej się nie spodziewali. Zatrzymany mężczyzna, który został zamknięty z tyłu radiowozu nagle wybił szybę. Jak tłumaczył, zaczął się dusić.

Nagranie, które staje się coraz bardziej popularne w sieci, przedstawia moment zatrzymania przez policję grupy mężczyzn na parkingu. Pierwszy z aresztowanych, który siedzi już skuty w radiowozie, cały czas krzyczy coś do funkcjonariuszy, jednak żaden nich nie specjalnie się tym przejmuje. Po chwili słyszymy, jak zamknięty w aucie mężczyzna prosi stojącą obok dziewczynę, aby otworzyła drzwi, bo mu jest duszno. „Madzia otwórz” – krzyczy. Ta jednak nie może nic zrobić.

Koniecznie przeczytaj: Włoska policja opublikowała nagrania z gwałcicielami z Rimini [WIDEO]

Czytaj też: Zamieszki w Katalonii. Hiszpańska policja krwawo rozprawia się ze zwolennikami referendum [FOTO+WIDEO]

Wtedy zatrzymany postanawia sam rozwiązać sytuację i rozbija szybę w radiowozie, głośno przeklinając. „Mówiłem, że się duszę! Mówiłem, że się duszę, czy nie?” - krzyczy zdenerwowany mężczyzna w stronę policjantów, którzy raczej nie są zadowoleni z takiego rozwoju sytuacji.

Warto przeczytać: Francja: Muzułmanie blokują ulicę, policja ich ochrania, a imam wzywa do... zabijania niewiernych [WIDEO]

Podziel się