Szukaj

Zaskakująca sytuacja na spotkaniu z Patrykiem Jakim. KOD skusił się na poczęstunek od polityka PiS [foto+wideo]

29-07-2018 13:52
Patryk Jaki Twitter / screen Twitter
Podziel się

Patryk Jaki uczestniczył wczoraj w pikniku ze zdrową żywnością w Warszawie. Podobnie jak w przypadku poprzednich spotkań z wyborcami pojawili się również przeciwnicy wiceministra sprawiedliwości. Tym razem jednak nie doszło do żadnej nieprzyjemnej sytuacji. Wręcz przeciwnie.

W Warszawie trwa zacięty wyścig o fotel prezydenta stolicy. Największą aktywność wykazują kandydaci PO i PiS, Rafał Trzaskowski oraz Patryk Jaki. Drugi z polityków w sobotę wziął udział z rodziną w pikniku promującym zdrową żywność. Wiceminister razem z burmistrzem Bemowa Michałem Grodzkim oraz radnym dzielnicy Adamem Niedziałkiem (PiS) przygotowali dla uczestników wegańskie i bezglutenowe potrawy.

Koniecznie przeczytaj: Zabawna reakcja warszawianki podczas spotkania z Patrykiem Jakim. Nagranie z jej udziałem podbija internet [wideo]

Czytaj też: Jaki za delegalizacją ONR? Ostra odpowiedź Ziemkiewicza: „Może tę tablicę też Pan każesz wyrwać z muru?” [foto]

Co ciekawe, wśród osób degustujących pomidorowo-arbuzowy chłodnik znaleźli się zwolennicy opozycji, którzy wcześniej próbowali zakłócać spotkania Jakiego z mieszkańcami. Tym razem jednak członkowie KOD dali się „obłaskawić”. Z nagrania poniżej widać, że wszystkim dopisywały dobre humory.

Warto przeczytać: „Ale żeby tak o swoich?”. Internauci komentują kuriozalną akcję KOD-u przed sądem [wideo]

Podziel się