Szukaj

Dziennikarz zapytał, czy Schmidt wywiezie go w bagażniku. Ostra reakcja Petru. „Wyprowadzić Pana?” [wideo]

20-07-2018 20:12
Ryszard Petru, Joanna Schmidt, Joanna Scheuring-Wielgus, Mateusz Rojewski Fot. Mateusz Rojewski / Facebook
Podziel się

Mateusz Rojewski, który przedstawił się jako dziennikarz obywatelski, zapytał, czy Joanna Schmidt mogłaby go wywieźć w bagażniku samochodu z Sejmu. Natychmiast zareagował Ryszard Petru.

Redaktor portalu wmeritum.pl podszedł do stających przed Sejmem byłych posłów Nowoczesnej: Joanny Schmidt, Ryszarda Petru i Joanny Schuering-Wielgus.

Czy Pana koleżanka może mnie wywieźć w bagażniku?

- Rojewski zwrócił się z pytaniem do Petru, mając na myśli Schmidt, która ostatnio wwiozła w ten sposób na teren Sejmu dwie osoby.

Protestujący blokują Sejm z tamtej strony, ja nie mogę wyjść. Państwa sympatycy blokują Sejm. Pani przewoziła w bagażniku…

Koniecznie przeczytaj: Joanna Scheuring-Wielgus: Ryszard Petru to zawodnik ciężkiej wagi [WIDEO]

Czytaj też: To musiało się tak skończyć. Joanna Scheuring-Wielgus po raz kolejny kompletnie „zaorana” przez Roberta Mazurka na antenie RMF FM [wideo]

- mówił Rojewski.

Były lider Nowoczesnej zareagował bardzo ostro.

Chodź! Chce Pan wyjść? Zaprowadzić Pana?

- odpowiedział, jednocześnie odpychając Rojewskiego.

Nagranie pojawiło się w serwisie informacyjnym TVP Info.

Joanna Schmidt w czasie ostatnich protestów przed Sejmem, kiedy dostęp do gmachu parlamentu został ograniczony, wwiozła na teren budynku Pawła Kasprzaka i Wojciecha Kinasiewicza z Obywateli RP. Sprawą zajęła się policja, a posłowie zamieszani w to zdarzenie, czyli właśnie Ryszard Petru, Joanna Schmidt i Joanna Scheuring-Wielgus, do końca bieżącego posiedzenia mają zakaz wjazdu samochodami na teren parlamentu.

Warto przeczytać: Joanna Scheuring-Wielgus w radiu RMF. Cała seria wpadek posłanki Nowoczesnej [WIDEO]

Podziel się