Szukaj

Jak on to zrobił? Pijany 21-latek zaparkował bmw… na drzewie. Cztery osoby ranne [foto]

14-04-2019 18:14
21-latek zaparkował bmw na drzewie Fot. Policja / policja.gov.pl / screen
Podziel się

Do nietypowego wypadku doszło w Janowie Lubelskim (woj. lubelskie). Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze policji ujrzeli bmw, które pod kątem 45 stopni zawisło na pniu drzewa.

Wytłumaczenie zaskakującej sytuacji okazało się już bardziej przyziemne. Wpadek spowodował 21-letni mężczyzna, który był pijany. Badanie wykazało u niego 1,5 promila alkoholu.

Kierowca w czasie jazdy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną brzozę. Sposób, w jaki rosło drzewo, prędkość i kąt uderzenia spowodowały, że bmw zdzierając korę, wjechało na pień i utknęło na drzewie.

Poza 21-latkiem w samochodzie znajdowali się 17-latek, 18-latek i 20-latek. Wszyscy uczestnicy wypadku ze względu na odniesione obrażenia zostali zabrani do szpitala.

Koniecznie przeczytaj: Lubelskie: Pijany kierowca z Afryki rozbił rozbił swoje BMW na drzewie. Policjantom tłumaczył, że na drogę wybiegła... antylopa [foto]

Czytaj też: Ukraina: Przerażający wypadek kierowcy BMW. Samochód dosłownie rozdarł się na pół [wideo]

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Kierowca odpowie za spowodowanie wypadku oraz za jazdę pod wpływem alkoholu.

Warto przeczytać: BMW staranowało Skodę na autostradzie A1 koło Łodzi. Są nowe fakty ws. szeroko komentowanego wypadku. Kto zawinił? [WIDEO]

Podziel się