Szukaj

Nowe informacje dotyczące sprawy Tomasza Komendy. Zamordowano ważnego świadka

29-10-2018 18:06
Tomasz Komenda Fot. Zakochana w PL / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Jak poinformowała „Gazeta Powiatowa”, zbrodnia z przed roku może mieć związek ze sprawą Tomasza Komendy. Otóż w 2017 roku na ogródkach działkowych znaleziono ciało zamordowanego Piotra S., dobrego znajomego Ireneusza M., którego oskarżono o gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgosi.

Przypomnijmy, że Tomasz Komenda niesłusznie został skazany na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgorzaty K. W połowie marca, po 18 latach  wyszedł na wolność, a miesiąc później ostatecznie uniewinnił go Sąd Najwyższy. Mężczyzna będzie walczył o odszkodowanie w wysokości 18 mln złotych.

W czerwcu br. w jednym z wrocławskich szpitali zmarła Dorota P., kluczowy świadek w sprawie Komendy. To właśnie ta kobieta wskazała, iż to Tomasz Komenda zgwałcił i zamordował 15-latkę. 

Koniecznie przeczytaj: Nowe informacje ws. Tomasz Komendy. Śledczy dotarli do nowego, ważnego świadka mieszkającego w USA

Czytaj też: Śląskie: Drastyczne nagranie. Świadek przejechał po mężczyźnie „tworzącym” bramę weselną [wideo+18]

Jak donosi „Gazeta Powiatowa”, prawdopodobnie rok temu zamordowano ważnego świadka w tej sprawie. Mowa o 49-letnim Piotrze S, którego ciało znaleziono na ogródkach działkowych. Mężczyzna miał zginąć podczas libacji alkoholowej. Co ważne, był znajomym Ireneusza M., którego oskarżono gwałt i morderstwo przypisane wcześniej Tomaszowi Komendzie.

Warto przeczytać: Jest list gończy za Gruzinem podejrzanym o gwałt i morderstwo 28-latki z Łodzi. Ma czerwoną notę Interpolu [foto]

Podziel się