Szukaj

Szokujące nagranie z Radomia. Zamknął płaczące dziecko w pralce i się śmiał. Policja zatrzymała trzy osoby [wideo]

19-08-2018 16:51
Dziecko w pralce Facebook
Podziel się

Internauci natrafili w sieci na bulwersujące nagranie. Mieszkaniec Radomia włożył płaczące dziecko do pralki. Na filmie słychać, jak mężczyzna śmieje się. Sprawa została zgłoszona na policję.

Na krótkim nagraniu, które trafiło do sieci widać małego chłopczyka, który zostaje zamknięty w bębnie pralki. Dziecko było przerażone. Autor nagrania uznał jednak całą sytuację za wyjątkowo zabawną. W tle słychać śmiech. Mężczyzna postanowił nawet pochwalić się filmem i wrzucił je do sieci. Szybko jednak je usunął. Sprawa zbulwersowała internautów, którzy zawiadomili policję.

Funkcjonariusze odwiedzili mieszkanie chłopca, który został zabrany na badania do szpitala. Na szczęście dziecko nie miało obrażeń.

Koniecznie przeczytaj: Bójka pięciu kobiet w burkach. W czasie walki jedna z nich... upuściła dziecko! [wideo]

Czytaj też: Szokujące zdarzenie w Zielonej Górze. Afrykańczyk skatował 14-miesięczną córkę swojej żony. Prawie zabił dziecko

Matka 2-letniego chłopczyka przesłuchana przez policję zeznała, że film mógł zostać nagrany przed kilkoma miesiącami, kiedy wyszła do pracy, zostawiając dziecko pod opieką znajomych.

Jak podaje „Rzeczpospolita”, w sobotę policja zatrzymała trzech mężczyzn. To konkubent matki oraz jego dwaj znajomi. Z informacji dziennika wynika, że prokuratura wstępnie zakwalifikowała czyn jako podpadający pod artykuł 207 Kodeksu karnego, który mówi znęcanie się nad osobą najbliższą i przewiduje karę do 5 lat pozbawienie wolności.

Nagranie i zdjęcia zatrzymanych tutaj.

Warto przeczytać: Szokująca decyzja sądu w Opolu. Polka musi oddać dziecko Marokańczykowi. „To sadysta i islamski radykał” [wideo]

Podziel się