Szukaj

Nagranie z politykiem PO ponownie hitem. Zalewski walczy z rasizmem… jedząc banana [WIDEO]

05-06-2017 20:33
Zalewski walczy z rasizmem… jedząc banana Fot. Paweł Zalewski / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Nagranie z kuriozalną akcją byłego posła Platformy Obywatelskiej Pawła Zalewskiego powstało w 2014 r. Jednak dzięki użytkownikom Twittera krótki film ponownie cieszy się wielką popularnością.

Lewica ciągle wymyśla nowe, często absurdalne, sposoby, aby walczyć z rzekomym wszechobecnym w Polsce rasizmem. Trzeba jednak przyznać, że „happening” w wykonaniu polityka PO to już pewnego rodzaju klasyk.

Na czym polegała akcja Zalewskiego? Otóż poseł nagrał filmik, na którym w otoczeniu starszych pań zjada… banana, na końcu dodając: „Bardzo dobry”.

Swojego banana zjadłem w bardzo zacnym towarzystwie. Walka z rasizmem to nie tylko wyzwanie dla młodszego pokolenia. Dziękuję Państwu z wolskiego DPS! – podsumował Zalewski w komentarzu pod zamieszczonym przez siebie nagraniu.

Koniecznie przeczytaj: Walczy przeciw ISIS… śpiewając „Orła Cień”. Nagranie z pola bitwy potwierdza obecność Polaków w Syrii [WIDEO]

Czytaj też: Archer dla TVP: „Wyślemy ich do piekła” [WIDEO]

Jak się okazuje, filmik znowu cieszy się dużym zainteresowniem w sieci.

Internauci raczej nie okazali zrozumienia dla akcji polityka. Wielu wyśmiało Zalewskiego, byli też tacy, który zauważyli, że zachowanie posła można uznać za rasistowskie.

Warto przeczytać: Szokujące nagrania ze szpitala tuż przed śmiercią Magdaleny Żuk. Polka panicznie się czegoś bała [WIDEO]

Podziel się