Szukaj

Poseł Platformy Obywatelskiej w zabawny sposób przekręca nazwisko Trzaskowskiego [WIDEO]

09-11-2017 02:01
Paweł Zalewski Fot. Daga / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wpadki na antenie to stały element wielu wywiadów udzielanych przez polityków, jednak tym razem przejęzyczenie Pawła Zalewskiego z Platformy Obywatelskiej było wyjątkowo niefortunne. Co ciekawe, pomyłkę wychwycili dopiero internauci.

Poseł PO był gościem Sławomira Jastrzębowskim na antenie telewizji NOWA. Paweł Zalewski w czasie rozmowy wymieniał zalety kandydata jego ugrupowania na prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego.

Polityk tak bardzo zapędził się w wychwalaniu partyjnego kolegi, że przez chwilę zapomniał, jakie ma on nazwisko. Efektem była komiczna pomyłka.

Rafał Członkowski… Trzaskowski, to będzie nowa, mądra zmiana. To będzie nowa kadencja! – powiedział polityk Platformy, który na szczęście dla niego szybko przypomniał sobie właściwe nazwisko.

Koniecznie przeczytaj: Dziennikarza zamurowało po tej wypowiedzi posła PO. Prawda jednak bardzo szybko wyszła na jaw [WIDEO]

Czytaj też: Tak ostrej reakcji po Andrzeju Dudzie chyba nikt się nie spodziewał. Po mocnych słowach prezydenta na sali zapadła cisza [WIDEO]

Prowadzący wywiad dziennikarz wpadki nie zauważył, ale internauci już tak. Jak można się domyślić, komentarze są typowo prześmiewcze.

PO ma nowego kandydata na Prezydenta Warszawie - Rafał CZłonkowski ostra konkurencja dla Rabieja uwielbiam takie omyłeczki... - podsumowała internautka zamieszczająca nagranie.

Jeżeli nie pamiętacie hitu posła Zalewskiego dotyczącego ZUS-u, to z wypowiedzią polityka PO sprzed trzech lat możecie zapoznać się poniżej:

Warto przeczytać: Paweł Kukiz o strajku lekarzy rezydentów i reformie służby zdrowia: Radziwiłł „będzie kręcił tak, jak kręci od lat” [WIDEO]

Podziel się