Szukaj

Skandaliczna akcja przed szkołą. Zakłócono egzamin gimnazjalny. Oto, jak zareagowali nauczyciele [wideo]

12-04-2019 21:11
Zakłócono egzamin gimnazjalny Fot. Waldemar Kowal / Twitter / Twitter
Podziel się

Przed gimnazjum w Gorzowie Wielkopolskim doszło do oburzającej sytuacji. Działacze KOD zakłócili egzaminy pisane przez uczniów. Jeszcze bardziej bulwersujące było zachowanie nauczycieli, którzy podziękowali demonstrantom za akcję i bili im brawo.

Trwający od kilku dni protest nauczycieli budzi w kraju skrajne emocje. Najbardziej kontrowersyjne wydają się zachowania tej części nauczycieli, którzy przedkładają postulaty dotyczące zarobków nad dobro uczniów.

W Gorzowie Wielkopolskim doszło do zakłócenia egzaminów pisanych przez gimnazjalitów. Działacze KOD w ramach solidarności ze strajkującymi pracownikami oświaty pojawili się przed placówką i puszczali z głośników odgłosy… trzody chlewnej. Było to nawiązanie do ostatnich zapowiedzi rządu ws. unijnych dopłat do zwierząt hodowlanych.

Koniecznie przeczytaj: Zboczeniec grasuje przy cmentarzu w Gorzowie Wielkopolskim. Obnażał się przed kobietami. Trwa akcja policji

Czytaj też: KOD kończy protest przed Kancelarią Premiera. To już koniec ruchu Kijowskiego?

Uwagę zwraca zachowanie strajkujących nauczycieli, którzy zaczęli bić brawo osobom, które przeszkadzały gimnazjalistom w pisaniu ważnych egzaminów.

Warto przeczytać: Wstrząsające nagranie zarejestrowane przed gimnazjum w Gdańsku. 14-latka brutalnie bita przez rówieśniczki WIDEO]

Podziel się