Szukaj

Lublin: W trakcie święta cydru rozdawano darmowe jabłka. Tak zachowywali się niektórzy uczestnicy tej imprezy [wideo]

18-09-2018 15:16
Święto Cydru w Lublinie Fot. Aleksandra Żywicka / Facebook.com
Podziel się

Jak poinformował portal spottedlublin.pl, w minioną sobotę organizatorzy Lubelskiego Święta Młodego Cydru przygotowali „Przyjęcie w sadzie”. Z tej okazji przed lubelskim Centrum Kultury stanęły drzewka i rozstawiono stoiska. Nie zabrakło też wielu atrakcji. Jak jednak okazało, największym zainteresowaniem cieszyły się darmowe jabłka, którymi mogli częstować się uczestnicy zabawy. Zachowanie niektórych z nich dosadnie skrytykowali internauci.

Z relacji mediów wynika, że dla części osób uczestniczących w tym wydarzeniu największą atrakcją były darmowe jabłka. Potwierdza to m.in. nagranie, które opublikowano w mediach społecznościowych. Widzimy na nim, jak niektórzy ludzie podchodzący do stanowiska z owocami napełniają reklamówki i plecaki, a następnie odchodzą.

Nie mogło przy tej okazji zabraknąć dosadnych opinii internautów. Jeden z nich napisał:

Koniecznie przeczytaj: Przerażające nagranie z Wielkiej Brytanii. Kierowca celowo rozpędzał się i wjeżdżał w ludzi [wideo]

Czytaj też: W Morzu Bałtyckim zatopiono 50 tys. ton broni chemicznej. Stanowi poważne zagrożenie dla ludzi i zwierząt

Każdy powinien wziąć jedno darmowe jabłko i poczekać aż inni też się darmowym jabłkiem poczęstuje, a nie zabierać ich jak najwięcej dla siebie.

Z kolei inny komentujący dodał:

Wstyd mi za to, że moje miasto wychowało tylu Januszów i Grażyn.

Warto przeczytać: Skandal we Francji: Czarnoskóry raper śpiewał o wieszaniu białych ludzi i mordowaniu ich dzieci. Jest reakcja [+18 wideo]

Podziel się