Szukaj

Wojciech Cejrowski komentuje wyrzucenie go z TVP Info i wskazuje na przyczynę: „Wyleciałem za to” [wideo]

30-11-2018 19:01
Wojciech Cejrowski Fot. Wojciech Cejrowski / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Nie milkną komentarze związane z zawieszeniem przez TVP współpracy z Wojciechem Cejrowskim. Wielu zastanawia się, o co dokładnie poszło. Popularny podróżnik ma swój typ.

Wczoraj Jarosław Olechowski z Telewizyjnej Agencji Informacyjnej poinformował, że zawieszono współpracę z Wojciechem Cejrowskim ze względu na prezentowane przez niego poglądy i zachowania, zdaniem TVP „sprzeczne z polską racją stanu”.

Krótka przerwa jest potrzebna na refleksję. Na antenie TVP nie ma miejsca na poglądy i zachowania sprzeczne z polską racją stanu

- pisał na Twitterze szef TAI.

Więcej tutaj: Internauci są wściekli. TVP podaje powód zdjęcia Cejrowskiego z anteny: „Poglądy i zachowania sprzeczne z polską racją stanu”

Koniecznie przeczytaj: Wojciech Cejrowski wyrzucony z TVP Info?! „Właśnie mnie Rachoń zawiadomił: TVP zdjęło nasz program”

Czytaj też: „UBecja stosowała te same metody”. Wojciech Cejrowski dosadnie podsumowuje działania TVP [wideo]

Internauci i dziennikarze zaczęli się zastanawiać, co było głównym powodem i jakie wypowiedzi Cejrowskiego najbardziej zabolały partię rządzącą.

Zdaniem samego podróżnika nie chodziło o spalenie flagi UE czy o nagłaśnianie masowego przyjmowania imigrantów. Cejrowski uważa, że poszło o tzw. „kompromis aborcyjny”, który nadal utrzymywany jest przez aktualną władzę.

Publicysta załączył swoją wypowiedź, w której ostro krytykuje Jarosława Kaczyńskiego za niewprowadzenie całkowitego zakazu zabijania nienarodzonych dzieci.

Prezes Kaczyński ma za pazurami krew niewiniątek i jest u mnie od dawna na cenzurowanym. Bo obiecuje nie po raz pierwszy w kampanii, że zajmie się dla mnie ważną, najważniejszą – aborcją, a potem pod dywanik to wmiata, nie zajmuje się, kadencja mija i w następnej kadencji znów mi obiecuje, że się zajmie

- mówił Cejrowski 6 listopada br.

Prezes odpowiada za ich krew. Bo mógłby coś zrobić zgodnie z własnymi obietnicami, żeby ta krew się nie lała. Skoro nie robi, to jest odpowiedzialny – przez zaniechanie chociażby – za morderstwa

- kontynuował.

Wyleciałem za to

- komentuje teraz Cejrowski.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Wojciech Cejrowski spalił „flagę” UE w programie TVP Info: „To jest kawałek papieru, to jest moja własność” [wideo]

Podziel się