Szukaj

Dziennikarz jednym pytaniem ośmieszył zwolennika opozycji. Hitem jednak jest wypowiedź tej feministki [WIDEO]

01-09-2017 18:06
Wywiad ze zwolennikami opozycji, Gdańsk Fot. PikuśPOL / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Marcin Rola, dziennikarz portalu wrealu24.pl, w czasie wczorajszych obchodów Sierpnia ‘80 postanowił zadać protestującym w Gdańsku przeciwnikom rządu parę pytań. Odpowiedzi wiele mówią o zwolennikach opozycji i ich priorytetach.

Fabian został zapytany przez dziennikarza, jakie wolności odbiera PiS. Młody mężczyzna stwierdził, że nie podoba mu się brak pluralizmu w TVP, a potem zaciął się – dosłownie. Przez dłuższą chwilę protestujący milczał. Kiedy wreszcie przyszło mu coś do głowy, zaczął mówić o zbieraniu podpisów pod ustawą proaborcyjną. Zarzucił rządowi, że ten nie wziął pod uwagę projektu obywatelskiego, pod którym zebrano 250 tys. podpisów i wyrzucił go do kosza.

Koniecznie przeczytaj: Kamila Gasiuk-Pihowicz wygwizdana w Gdańsku. „Złodzieje, złodzieje” [WIDEO]

Czytaj też: Marek Jakubiak: „Feminizm kończy się, kiedy trzeba wnieść lodówkę na 4 piętro” [WIDEO]

Platforma robiła to samo – zwrócił uwagę Rola.

Wtedy Fabian, usiłując wybrnąć z trudnej sytuacji, „ugryzł” temat od innej strony i stwierdził, że za Platformy nie było „klauzuli sumienia” i nie musieli wtedy zbierać podpisów w obronie „praw kobiet”.

Mężczyznę w koronie jednak i tak przebiła towarzysząca mu feministka, która w czasie krótkiej rozmowy o antykoncepcji nawiązała do „dramatu” kobiet pod rządami PiS.

Wiele kobiet najuboższych nie ma dostępu do antykoncepcji. Staje przed wyborem: prezerwatywy czy chleb – powiedziała.

Cóż, tak kuriozalnej wypowiedzi chyba dawno nie słyszeliśmy...

Warto przeczytać: To przerażające nagranie spowodowało, że Donald Trump wycofał wsparcie dla opozycji w Syrii [WIDEO +18]

Podziel się