Szukaj

„Magda została zamordowana”. Wywiad z siostrą Magdaleny Żuk. Pojawiło się też ważne oświadczenie prokuratury [WIDEO]

01-11-2017 17:08
Magdalena Żuk Facebook
Podziel się

Siostra Magdaleny Żuk udzieliła wywiadu portalowi w realu24.pl. Anna Cieślińska nie wierzy, że jej siostra miała depresję. Przekonuje, że jej śmierć musiała mieć związek z udziałem osób trzecich. Tymczasem Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze wydała nowe oświadczenie związane ze śledztwem.

Anna Cieślińska zdecydowała się udzielić wywiadu po doniesieniach medialnych, które sugerowały, że jej siostra miała depresję i to było przyczyną jej tragicznej śmierci. Siostra Magdaleny Żuk podkreśla, że prokuratura wcale nie przyjęła takiej wersji, a polscy śledczy przekazali jedynie, że na ciele nie znaleziono śladów przemocy. Cieślińska uważa, że takie wyniki sekcji wcale nie wykluczają, że jej siostra mogła paść ofiarą gwałtu - wystarczy, że podano jej narkotyk, w wyniku którego straciła świadomość. Jak zauważyła też, na nagraniach z monitoringu z egipskiego szpitala wyraźnie widać, że wobec jej siostry używano siły fizycznej, a przeprowadzona w Polsce sekcja tego nie wykazała.

Koniecznie przeczytaj: Mocny komentarz siostry Magdaleny Żuk w odpowiedzi na doniesienia medialne [FOTO]

Czytaj też: Sensacyjne doniesienia „Faktu” ws. śmierci Magdaleny Żuk. Prokuratura bierze pod uwagę już tylko jedną wersję zdarzeń?

Moja siostra nigdy nie leczyła się psychiatrycznie ani nie miała depresji. Była cudowną młodą pełną życia dziewczyną, która miała marzenia do których dążyła. Zawsze pełna życia, uśmiechnięta, wysportowana, nie lubiła siedzieć bezczynnie – napisała niedawno na Facebooku Anna Cieślińska.

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze wydała wczoraj nowe, ważne oświadczenie ws. śmierci Magdaleny Żuk. Zdecydowano, że śledztwo zostanie przedłużone do 31 stycznia 2018 r.

Na chwilę obecną, prokuratura nie wyklucza żadnej z wersji śledczych wyjaśniających przyczyny i okoliczności, w jakich doszło do zgonu pokrzywdzonej. Prowadzone czynności zmierzają do wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia - czytamy w oświadczeniu.

Uzyskano wstępne opinie i ekspertyzy z przeprowadzonych badań histopatologicznych, genetycznych i toksykologicznych wraz z interpretacją uzyskanych wyników. Aktualnie zwrócono się do biegłych o ich uzupełnienie, albowiem uzyskane do tej pory opinie nie dają odpowiedzi na wszystkie z postawionych przez Prokuraturę pytań - brzmi komunikat prokuratury.

Wywiad z siostrą Magdaleny Żuk poniżej:

Warto przeczytać: Prokuratura Krajowa odpowiada na przecieki medialne i podaje przyczynę śmierci Magdaleny Żuk. To już koniec śledztwa?

Podziel się