Szukaj

Wywiad z Niesiołowskim znowu hitem: „Samica w rui, samiec który przystępuje do kopulacji...” [wideo]

31-01-2019 21:38
Stefan Niesiołowski Fot. Superstacja / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Seksafera ze Stefanem Niesiołowskim jest dzisiaj jednym z głównych tematów w mediach. Hitem sieci stał się hashtag #JurnyStefan, pod którym internauci wrzucają kolejne memy lub przytaczają pamiętne wypowiedzi polityka.

Internauta przypomniał niedawny wywiad Stefana Niesiołowskiego dla „Superstacji”, w którym polityk w rozmowie z lewicową dziennikarką Elizą Michalik oburzał się treścią puszczanych w telewizji filmów przyrodniczych.

Nieustannie bez przerwy, w każdym gatunku, to jest samica w rui, samiec, który przystępuje do kopulacji, samiec, który walczy z innymi samicami o samicę, zapach moczu świadczy o tym, że samica jest dostępna... Coś nieprawdopodobnego. Czy nie można jakoś normalniej?

Koniecznie przeczytaj: Stefan Niesiołowski komentuje seksaferę: „Żadnych wędlin nie brałem” [wideo]

Czytaj też: Ryszard Kalisz broni Stefana Niesiołowskiego: „Karać za jurność? No bój się pan Boga!” [wideo]

- mówił Niesiołowski.

Nagranie poniżej:

Cała rozmowa tutaj:

Pod niezwykle popularnym dzisiaj hashtagiem #JurnyStefan pojawiło się również wiele innych komentarzy.

Przypomnijmy, CBA zatrzymało dzisiaj trzech biznesmenów, którzy mieli Stefanowi Niesiołowskiemu wręczać łapówki w postaci opłaconych usług seksualnych. Informowaliśmy o tym tutaj.

Łódzka prokuratura zapowiedziała, że zamierza postawić Niesiołowskiemu zarzuty, w związku z czym został złożony wniosek o uchylenie poselskiego immunitetu.

Obszerny i skrupulatnie zgromadzony materiał dowodowy, uzyskany m.in. w wyniku kontroli operacyjnej, wskazuje na to, że Stefan Niesiołowski w związku ze sprawowaną funkcją posła w okresie od stycznia 2013 roku do końca 2015 roku wielokrotnie przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów. W efekcie starań Stefana Niesiołowskiego spółki, operujące dotąd w branży restauracyjno-hotelarskiej, uzyskały intratne kontrakty na dostawy miału węglowego i fosforytów dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

- napisano w oficjalnym komunikacie prokuratury.

Warto przeczytać: Wstrząsające wyznanie Tobiasza Ł.: „Stefan W. chciał mnie zabić. Atakował 3 razy po wyjściu z więzienia”

Podziel się