Szukaj

Polka pracowała w urzędzie ds. imigracji w Szwecji. Teraz ujawnia przerażające skutki polityki imigracyjnej [wideo]

12-07-2018 20:55
Joanna Teglund Fot. Media Narodowe / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Joanna Teglund przez wiele lat mieszkała w Szwecji. Polka pracowała w tamtejszym w urzędzie do spraw migracji. Teraz w wywiadzie z Mediami Narodowymi opowiedziała o skutkach niekontrolowanej imigracji z krajów muzułmańskich.

Rozmówczyni Michała Jelonka opowiedziała między innymi o sytuacji w szwedzkiej dzielnicy Malmö, które od dawna nie cieszy się najlepszą reputacją.

Strzelanki są praktycznie codziennie, trupy pokotem się sieją, wybuchają granaty

- wymieniała Teglund.

Polka przytoczyła m.in. relację jednej z matek mieszkającej w tej dzielnicy, która codziennie boi się o swojego 18-letniego syna.

On jest wysoki blondyn, a na takich właśnie te gangi etniczne polują. Oni nie chcą ukraść komórek, oni nie chcą pieniędzy, oni chcą stłuc tego Szweda. Jego kolega miał złamany nos.

Kilka dni temu przeczytałam, że nauczyciel rysunku mojego syna, zamieszkały w Sztokholmie Polak, został pobity przez somalijski gang. Im nie zależało, żeby obrabować, im zależało, żeby dać nauczkę Szwedowi

Koniecznie przeczytaj: Szwecja: Lewicowy dziennikarz zachęca do przyjmowania kolejnych imigrantów. „Dzięki temu unikniemy pożarów w przyszłości”

Czytaj też: Skandaliczne słowa o Polsce. Tak prezes niemieckiego TS skomentowała wypowiedź Gersdorf [wideo]

- opowiadała.

Teglund twierdzi, że kwestia imigracji jest kluczowa na przyszłości Europy. Ostrzega, że w Polsce może powtórzyć się to, co ma miejsce teraz na Zachodzie.

Najważniejsza kwestia, która decyduje o być, albo nie być Europy. Nigdy nie przypuszczałam, że Polacy w tak naiwny, bezmyślny sposób zaczną kopiować te błędy, które popełniła Zachodnia Europa. Zdesperowani ludzie z Azji i Afryki próbują dostać się do Europy. Europa zamyka granice, a my otwieramy

- oceniała.

Ta kwestia jest w Polsce całkowicie pomijana z wielu powodów. Powtarza się tutaj ten sam proces, który ja obserwowałam przez 37 lat w Szwecji

- dodała.

Cały wywiad poniżej:

Warto przeczytać: W Europarlamencie znów debatowano nad praworządnością w Polsce. Kapitalne przemówienie polskiego europosła [wideo]

Podziel się