Szukaj

Skandaliczne zachowanie kierowców TIR-ów na obwodnicy Lublina. Urządzili sobie… wyścig [wideo]

05-08-2018 12:27
Wyścig TIR-ów, obwodnica Lublina Fot. Marek Jankowski / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Trzech kierowców ciężarówek postanowiło urządzić sobie wyścig na obwodnicy Lublina. TIR-y zablokowały wszystkie trzy pasy ruchu na drodze ekspresowej. Skandaliczną sytuację zarejestrował jeden z kierowców jadących z tyłu, który nagranie opublikował w sieci.

Zachowanie kierowców TIR-ów było tym bardziej oburzające, że nie odpuszczali nawet wtedy, kiedy auto jadące za nimi wyraźnie dawało sygnały, że chce wyprzedzać.

Jak widzimy na nagraniu, przejazd innych aut staje się możliwy dopiero wtedy, kiedy jedna z ciężarówek przegrywa wyścig i zostaje z tyłu.

Wyścig kierowców TIR-ów nie tylko przyblokował ruch na drodze ekspresowej, utrudniając przejazd innym uczestnikom ruchu. Stwarzał także zagrożenie - gdyby aut z tyłu było więcej, mogłoby dojść nawet do karambolu.

Koniecznie przeczytaj: Lubelskie: TIR staranował dom. Ciężarówka wjechała do sypialni, w której spała trójka dzieci. Ukrainiec zasnął za kierownicą [WIDEO]

Czytaj też: Nagranie, które mrozi krew w żyłach. Dziecko wybiega z autobusu... wprost pod koła rozpędzonego TIR-a [WIDEO]

Warto przeczytać: Polski kierowca TIR-a ostrzega przed Francuzami, którzy... odczepiają Polakom naczepy [WIDEO]

Podziel się