Szukaj

„Dlaczego muzułmanie organizują zamachy w Europie? Bo ich źle traktujemy” - Najlepsze wypowiedzi z Marszu Wolności 2018 [wideo]

14-05-2018 01:30
Marsz Wolności Fot. Marcin Rola / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Marcin Rola przeprowadził wywiad z uczestnikami Marszu Wolności, który odbył się w sobotę w Warszawie. Nie brakowało oryginalnych odpowiedzi. Obszerną relację przygotowała również ekipa Pyta.pl.

Jedna z kobiet została zapytana przez Rolę o opinię ws. ataków środowisk żydowskich na nasz kraj. Nie potrafiła jednak udzielić konkretnej odpowiedzi. Odparła, że nie za bardzo się tym interesuje i przyznała, że nie wie, dlaczego Izrael domaga się odszkodowań od Polski, a nie od Niemiec, które odpowiadają za Holokaust.

Z kolei inna uczestniczka marszu, z którą rozmawiał dziennikarz, porównała narodowców do... nazistów.

Koniecznie przeczytaj: Wojewódzki był w szoku. Gwiazda sportów walki w czasie jego programu wyznała: „Podziwiam dwóch ludzi w naszym rządzie” [wideo]

Czytaj też: Kolejna skandaliczna prowokacja na Marszu Żywych. Takie napisy towarzyszy izraelskiej młodzieży odwiedzającej Auschwitz [foto]

Ja się mniej boję imigrantów niż jednego narodowca

- oświadczyła.

Kobieta zapytana o zamachy organizowane przez muzułmańskich imigrantów w Europie odparła, że… jest to ich reakcja na „złe traktowanie”.

Ciekawe było też później. Marcin Rola został m.in. oskarżony przez grupę emerytek o… molestowanie.

Na Marszu Wolność można było usłyszeć również całą masę wypowiedzi krytykujących Jarosława Kaczyńskiego i innych polityków PiS. Jedna z seniorek, z którą rozmawiała reporterka Pikio.pl, oświadczyła nawet, że „powiesiłaby Szydło, Dudę i Kaczora”.

Relację z Marszu Wolności prowadziła również ekipa Pyta.pl, której przedstawiciele lewicy unikali jak mogli. Przed Jaokiem uciekał m.in. Adrian Zandberg, rozmawiać nie chciała Barbara Nowacka. Udało się za to zamienić kilka słów z „Farmazonem” i liderem Obywateli RP Pawłem Kasprzakiem.

Na Marszu pojawił się oczywiście Mateusz Kijowski.

Nie zabrakło również celebrytów wspierających opozycję. Na ujęciu niżej aktor Daniel Olbrychski.

Warto przeczytać: Zaskakujące doniesienia polskiej dziennikarki z Brukseli. „Donald Tusk rozpowiada, że może zostać aresztowany”

Podziel się