Szukaj

Tragiczny wypadek w woj. śląskim. Auto rozpadło się na pół. Nie żyje jedna osoba [foto]

03-05-2019 23:50
wypadek w Harbutowicach Fot. Śląska Policja / policja.gov.pl / screen
Podziel się

W piętek 3 maja na węźle drogowym w Harbutowicach doszło do śmiertelnego wypadku. Kierująca osobówką kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w elementy infrastruktury drogowej. 29-latka zginęła na miejscu.

Do zdarzenia doszło około godziny 6:00 na DW941 w Harbutowicach w woj. śląskim. Kierująca fiatem po minięciu zjazdu na drogę S-52 nie zdołała opanować pojazdu, zjechała na pas rozdzielający jezdnie i uderzyła w bramownicę drogową.

Siła uderzenia spowodowała, że auto rozpadło się na dwie części. Kobiecie pierwszej pomocy udzielali świadkowie wypadku, którzy od razu powiadomili służby ratunkowe. Niestety pomimo natychmiastowej reakcji, poszkodowana zmarła.

Koniecznie przeczytaj: Przewodniczący związku zawodowego policjantów w woj. śląskim chce wprowadzenia zakazu nagrywania policyjnych interwencji

Czytaj też: To nagranie mrozi krew w żyłach. Koszmarnie wyglądający wypadek na Zakopiance [wideo]

Świadkowie relacjonowali, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość. Okazało się również, że 29-latka nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. Okoliczności wypadku wyjaśnia cieszyńska policja.

Więcej tutaj.

Warto przeczytać: Ślaskie: Tragiczny wypadek w Raciborzu. Pijany kierowca zabił małżeństwo [foto]

Podziel się