Szukaj

Tragedia w Orzeszu. Kobieta spłonęła w aucie. Inni kierowcy próbowali jej pomóc [foto]

05-05-2019 17:41
wypadek w Orzeszu Fot. 112tychy.pl / 12tychy.pl / screen
Podziel się

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem 4 maja w Orzeszu Gardawicach na DK81. Po zderzeniu z drzewem osobówka kierowana przez 29-latkę stanęła w płomieniach. Kobiety nie udało się uratować.

Wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 81 w Orzeszu w powiecie mikołowskim. Straż pożarna dostała wezwanie ok. godziny 19.40.

29-latka kierująca seatem z niewyjaśnionych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Pojazd stanął w płomieniach. Kobieta została uwięziona w środku. Inni kierowcy od razu pospieszyli z pomocą, ale ze względu na szybko rozprzestrzeniający się ogień nie byli w stanie zbliżyć się do auta. Pokazują to zdjęcia z miejsca wypadu udostępnione przez Tyskie Służby Ratownicze 112Tychy.pl.

Koniecznie przeczytaj: Tragedia w woj. lubuskim. Kobieta spędziła noc zakleszczona w aucie przy zwłokach męża. Zmarła w szpitalu [foto]

Czytaj też: Przemyśl: Polak dokonał obywatelskiego zatrzymania Ukraińca, który miał na aucie banderowski emblemat

Pożar ugasiła przybyła na miejsce straż pożarna, jednak na pomoc kobiecie było już za późno. 29-latka zginęła na miejscu. Mieszkanka powiatu mikołowskiego podróżowała sama. Przyczyny wypadku wyjaśniają śledczy.

Warto przeczytać: Szkocja: Ciało Polaka znalezione w spalonym aucie. Możliwe morderstwo. „Rodzina w Polsce jest zdruzgotana”

Podziel się