Szukaj

Szokująca nagranie z Łodzi. Rowerzysta, który miał zielone światło, wjechał pod tramwaj [wideo]

31-07-2018 21:22
Rowerzysta wpadł pod tramwaj Fot. Łódzki Rejestrator / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Groźne zdarzenie, do którego doszło w Łodzi, pokazuje, że zielone światło nie zawsze jest gwarantem bezpiecznego przejazdu. Przekonał się o tym rowerzysta, który wjechał pod tramwaj.

Cała sytuacja miała miejsce w poniedziałek po godz. 17.00 na skrzyżowaniu alei Mickiewicza i ulicy Wólczańskiej w Łodzi. Nagranie z samochodowego wideorejestratora pokazuje, że rowerzysta wjeżdżając na skrzyżowanie, miał zielone światło. W ostatniej chwili zauważył nadjeżdżający tramwaj. Nie udało się uniknąć zderzenia.

Rowerzysta uderzył w bok pierwszego wagonu, późnij upadając, ponownie został uderzony przed drugi wagon. Na szczęście mężczyzna przeżył wypadek. Z relacji świadków wynika, że rowerzysta wstał i odjechał z miejsca zdarzenia. Wcześniej rozmawiał z motorniczym, który miał twierdził, „że też miał zielone”.

Koniecznie przeczytaj: Przerażające nagranie. Rowerzysta otarł się o śmierć. Wyprzedzający TIR jechał wprost na niego [wideo]

Czytaj też: Niecodzienna wpadka podczas parady rosyjskiej floty morskiej. Łódź desantowa uderzyła w filar mostu [wideo]

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Ukrainiec wpadł w szał i zdemolował zakład w Tarnowskich Górach. Policji powiedział: „Bal się dopiero zaczyna” [foto]

Podziel się