Szukaj

Tragiczny wypadek w Bolesławiu. Karetka na sygnale zderzyła się z osobówką. Nie żyje jedna osoba [foto]

13-07-2018 17:16
Wypadek w Bolesławiu Fot. Champion Pomoc Drogowa / Facebook
Podziel się

Dzisiaj ok. godz. 9.40 w Bolesławiu w Małopolsce doszło do tragicznego wypadku. Karetka jadąca na sygnale zderzyła się z samochodem osobowym. Jedna osoba zmarła, dwie zostały ranne.

Nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku i kto zawinił. Karetka z olkuskiego szpitala jechała na sygnale do pacjenta do Małobądza. Kierowca berlingo prawdopodobnie wyjeżdżał od strony Lasek. Prokuratura ustala, czy to osobówka nie ustąpiła pojazdowi uprzywilejowanemu, czy może karetka nie zachowała wystarczającej ostrożności i rozpędzona wjechała na skrzyżowania na czerwonym świetle.

W wyniku zderzenia zginął 69-letni kierowca osobówki. Mimo szybkiego udzielenia pierwszej pomocy, mężczyzna zmarł. Dwie osoby zostały ranne - kierowca karetki i pielęgniarka, która w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Krakowie.

Koniecznie przeczytaj: To nagranie mrozi krew w żyłach. Koszmarnie wyglądający wypadek na Zakopiance [wideo]

Czytaj też: Makabryczny wypadek koło Warszawy. Kobieta zginęła zmiażdżona przez przewróconą betoniarkę [wideo]

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu. Zablokowana została całkowicie droga do Dąbrowy Górniczej w kierunku Olkusza. W kierunku Dąbrowy Górniczej ruch odbywał się jednym pasem jezdni.

Warto przeczytać: Przerażający wypadek w „Mam talent”. Akrobatka spadła z dużej wysokości na ziemię [wideo]

Podziel się