Szukaj

Makabryczny wypadek na Lubelszczyźnie. Auto wbiło się w drzewo. Kierowca nie miał szans [foto]

22-01-2019 01:20
wypadek, Tuligłowy Fot. Lubelska Policja / lubelska.policja.gov.pl / screen
Podziel się

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Tuligłowy na Lubelszczyźnie. 22-letni kierowca wjechał w drzewa stojące na poboczu. Siła uderzenia była tak duża, że jedno z nich wbiło się w kabinę auta. Mężczyzna zginął na miejscu.

Wypadek miał miejsce 19 stycznia przed godz. 19.00 na drodze krajowej nr 17 na trasie z Zamościa w kierunku Krasnegostawu. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-latek kierujący bmw z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a potem na pobocze. Auto uderzyło w drzewa.

Świadkowie wezwali na miejsce służby ratunkowe, ale mężczyzny nie udało się uratować. 22-latek zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

Koniecznie przeczytaj: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Czytaj też: Gigantyczny pożar w Liverpoolu. Podczas sylwestrowej nocy spłonęło nawet 2000 samochodów! Służby uznały, że był to... wypadek [WIDEO + FOTO]

Zdjęcia z miejsca wypadku pokazują, że jedno z drzew kompletnie zmiażdżyło kabinę kierowcy.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Przyczynę wypadku ustalają śledczy. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w zakładzie medycyny sądowej celem przeprowadzenia sekcji.

Warto przeczytać: Lubelskie: TIR staranował dom. Ciężarówka wjechała do sypialni, w której spała trójka dzieci. Ukrainiec zasnął za kierownicą [WIDEO]

Podziel się