Szukaj

Bydgoszcz: Niezwykle wypadek rowerzysty. Poszkodowany mężczyzna miał bardzo dużo szczęścia [wideo]

04-06-2018 14:31
Wypadek w Bydgoszczy Fot. eSerwis.info / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W internecie pojawiło się nagranie ukazujące bardzo groźny wypadek rowerzysty w Bydgoszczy. Choć poszkodowany mężczyzna doznał poważnego urazu barku, to i tak może mówić o dużym szczęściu.

Do tego groźnego zdarzenia doszło w centrum Bydgoszczy na skrzyżowaniu ul. Długiej i Wąskiej. Na nagraniu widzimy, jak taksówka powoli wyjeżdża z wąskiej uliczki. Młody mężczyzna jadący na rowerze omija ją, ale już po chwili, z dość dużą siłą uderza w latarnię. Z analizy filmu wynika, że zarówno rowerzysta, jak i taksówkarz mieli ograniczoną widoczność przez pojazd zaparkowany nieopodal miejsca wypadku.

Koniecznie przeczytaj: „Czerwona” Bydgoszcz? Władze miasta nie chcą dekomunizacji

Czytaj też: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Świadkowie zdarzenia zareagowali bardzo szybko. Najpierw sami pomogli poszkodowanemu mężczyźnie, a następnie wezwali służby ratunkowe. Młody rowerzysta może mówić o dużym szczęściu, ponieważ to mocne uderzenie w latarnię zakończyło się „jedynie” złamaniem obojczyka.

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: Gigantyczny pożar w Liverpoolu. Podczas sylwestrowej nocy spłonęło nawet 2000 samochodów! Służby uznały, że był to... wypadek [WIDEO + FOTO]

Podziel się