Szukaj

Tragiczny wypadek pod Biłgorajem. Nie żyją dwie osoby. Zderzyły się trzy samochody osobowe i TIR

09-09-2018 16:31
wypadek pod Biłgorajem Fot. policja / screen
Podziel się

19-letnia kobieta i 22-letni mężczyzna zginęli w wypadku, do jakiego doszło w sobotę na trasie Korytków Duży – Sokołówka pod Biłgorajem. W zdarzeniu drogowym brały udział trzy samochody osobowe oraz ciężarówka.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godz. 23.30. Z wstępnych ustaleń policji w Biłgoraju wynika, że samochód marki Volkswagen, kierowany przez 57-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu biłgorajskiego, uległ awarii i był spychany na pobocze. Za autem zatrzymał się 26-letni kierowca forda z powiatu janowskiego. Jadący za nim 22-latek kierujący hondą, który podróżował z 19-letnią pasażerką, nie wyhamował i wjechał w forda.

Koniecznie przeczytaj: Groźny wypadek pod Tarnowem: Jeleń zderzył się z autem osobowym. Zwierzę dosłownie wbiło się w kabinę [foto]

Czytaj też: Australia: Groźny wypadek. Kierowca wjechał wprost pod autobus jadący z naprzeciwka [wideo]

W wyniku uderzenia honda została wyrzucona na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyła się z jadącym TIR-em. 22-letni kierowca i 19-letnia pasażerka zginęli na miejscu. Oboje byli mieszkańcami powiatu biłgorajskiego. Żadna z pozostałych osób biorących udział w zdarzeniu nie odniosła obrażeń.

Ustalono, że ciężarówką kierował 31-letni obywatel Ukrainy. Wszyscy kierowcy byli trzeźwy.

Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Trwa ustalanie okoliczności wypadku. Prokurator zdecydował, że ciała osób, które zginęły zostaną zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Warto przeczytać: Tragiczny wypadek na „krzyżówkach rudzkich”. Kobieta wjechała wprost pod ciężarówkę [wideo]

Podziel się