Szukaj

To nagranie mrozi krew w żyłach. Koszmarnie wyglądający wypadek na Zakopiance [wideo]

28-07-2018 18:52
Wypadek na Zakopiance Fot. Michał Tamaka / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Jeden z kierowców zarejestrował wypadek, do jakiego doszło w miejscowości Mogilany pod Krakowem na Zakopiance. Motocykl wyprzedzający auta środkiem dwupasmówki wbił się w bok audi, którego kierowca zmieniał pas ruchu.

Na nagraniu widać dwóch jadących po sobie motocyklistów. Pierwszy z nich w niebezpieczny sposób wyprzedza slalomem kolejna auta. Drugi idzie w jego ślady, ale nie ma tyle szczęścia. W pewnym momencie tor jego jazdy przecina audi, które rozpoczyna manewr zmiany pasa na prawy. Motocykl uderza w bok auta, a kierujący jednośladem mężczyzna spada i toczy się jeszcze kilkanaście metrów po jezdni.

Całe zdarzenie wyglądało niezwykle dramatycznie, nie wiadomo jednak, jakie były skutki zderzenia motocyklisty z autem. Policja poinformowała, że nie otrzymała zgłoszenia o wypadku, więc bardzo możliwe, że mężczyźnie nic poważnego się nie stało.

Koniecznie przeczytaj: Oburzająca interwencja brzeskiej policji. Zepsuli parze młodej wesele, bo… uciekł im motocyklista [WIDEO]

Czytaj też: Motocyklista zarejestrował własną śmierć. Jego ciało zostało rozerwane na kawałki [+18 WIDEO]

Warto przeczytać: Szokujące zachowanie kierowcy osobówki. Motocyklista zaczął go wyprzedzać, więc z zemsty… w niego wjechał! [WIDEO]

Podziel się