Szukaj

Niezwykle groźny wypadek na Warmii. Ukraiński kierowca TIR-a nie wyhamował przed zakrętem i uderzył w busa [wideo]

16-09-2018 16:33
Wypadek na Warmii Fot. Goniec Bartoszycki / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Do wypadku doszło wczoraj o godz. 13:23 na wjeździe do Bisztynka, na drodze krajowej nr 57, w woj. warmińsko-mazurskim. Kierowca ciężarówki na zakręcie uderzył naczepą w busa jadącego drugim pasem. Trzy osoby zostały ranne.

Jak podaje lokalny portal bisztynek.wm.pl, kierowca ciężarówki, Ukrainiec zatrudniony w polskiej firmie transportowej, prawdopodobnie zaczął zbyt późno hamować przed dwoma ostrymi zakrętami, gdzie jest ograniczenie prędkości do 40 km/h. Naczepa TIR-a została wyrzucona na lewy pas i uderzyła w bok przejeżdżającego busa.

Kierowca granatowego busa, w którym jechało troje pasażerów, po zderzeniu próbował opanować pojazd. Przejechał kilkadziesiąt metrów po jezdni, potem skręcił w prawo i zjechał po nasypie na teren pastwiska. Udało mu się wyhamować busa dopiero po otoczeniu terenu.

Koniecznie przeczytaj: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Czytaj też: Przerażający wypadek na przejeździe kolejowym koło Torunia. Kierowca wjechał wprost pod rozpędzony pociąg [WIDEO]

W wyniku zdarzenia troje pasażerów busa zostało rannych. Mężczyzna, który siedział przy lewej ścianie busa doznał bardzo poważnych obrażeń twarzy i okolic ramion. Ranne osoby przetransportowano do szpitala.

Obrażeń nie odnieśli kierowcy busa i ciężarówki.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Więcej na temat wypadku oraz zdjęcia TUTAJ.

Warto przeczytać: Gigantyczny pożar w Liverpoolu. Podczas sylwestrowej nocy spłonęło nawet 2000 samochodów! Służby uznały, że był to... wypadek [WIDEO + FOTO]

Podziel się