Szukaj

Przerażający wypadek na przejeździe kolejowym koło Torunia. Kierowca wjechał wprost pod rozpędzony pociąg [WIDEO]

27-11-2017 21:05
Wypadek na przejeździe kolejowym koło Torunia Fot. Krzysztof S. / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Do tragicznego zdarzenia doszło kilka dni temu w woj. kujawsko-pomorskim w pobliżu miejscowości Papowo Toruńskie. Samochód osobowy zderzył się z przejeżdżającym pociągiem.

Wypadek miał miejsce 21 listopada br. Został zarejestrowany z wnętrza osobówki stojącej na przejeździe kolejowym Papowo Toruńskie – Osieki. Na filmie widać, jak biały samochód dostawczy skręca z drogi równoległej na tory. Kierowca wcześniej nie zatrzymał się przed przejazdem i nie upewnił się, czy nie nadjeżdża pociąg. Prawdopodobnie nie widział lub zignorował zapaloną na czerwono sygnalizację.

Niestety samochód wjechał wprost pod rozpędzony pociąg, który z impetem uderzył w pojazd. Ranny kierowca został przewieziony do szpitala. Pasażerom pociągu nic się nie stało.

Koniecznie przeczytaj: Przerażające nagranie spod Warszawy. Rozpędzony pociąg dosłownie zmiótł kobietę na przejściu kolejowym [WIDEO +18]

Czytaj też: Drastyczne nagranie. Kobieta stojąca na peronie została zepchnięta pod nadjeżdżający pociąg. Nie miała szans, by przeżyć [WIDEO+18]

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Dramatyczne nagrania z Kielc. Pijany kierowca BMW wjechał w ludzi na przystanku autobusowym [WIDEO]

Podziel się