Szukaj

Są wyniki sekcji 21-latka z Ełku. Tunezyjczyk i Algierczyk z zarzutami

02-01-2017 23:00
Zabójstwo 21-latka w Ełku Fot. tvp.pl / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Prokuratura po przeprowadzeniu sekcji zwłok 21-letniego Daniela, który został zamordowany w sylwestrową noc w czasie awantury pod kebab-barem, stwierdziła, że śmierć nastąpiła w wyniku niewydolności krążeniowej spowodowanej krwotokiem. Mężczyzna otrzymał trzy rany kłute, w tym jedną sięgającą serca.

Prokurator rejonowy w Ełku Wojciech Piktel podał dzisiaj po otrzymaniu wyników sekcji zwłok, że najpoważniejszą raną była rana kłuta klatki piersiowej, która sięgnęła serca i spowodowała masywny krwotok oraz niewydolność krążeniowo-oddechową.

Biegły stwierdził jeszcze jedną ranę kłutą brzucha i trzecią, ale już powierzchowną, ranę kłutą przedramienia prawego – dodał prokurator.

Piktel poinformował również, że zabity mężczyzna miał jeszcze ranę tłuczoną głowy w części ciemieniowej i otarcie naskórka łokcia, ale te obrażenia mogły być spowodowane upadkiem.

Koniecznie przeczytaj: Tragedia w Ełku. 21-latek zginął od ciosów nożem. Wśród zatrzymanych są obcokrajowcy

Czytaj też: Jak lewicowe media komentują wydarzenia w Ełku? Mówią o „terrorze białych polskich katolików” i zastanawiają się, „dlaczego Polacy nie lubią obcych” [WIDEO]

Główny podejrzany, 26-letni obywatel Tunezji, pracujący w lokalu Prince Kebab jako kucharz, usłyszał dzisiaj zarzut zabójstwa. Początkowo mężczyzna nie przyznawał się do winy, jednak później powiedział, że w czasie szamotaniny użył noża, który zabrał z baru. Zarzut zabójstwa usłyszał także właściciel lokalu, obywatel Algierii.

21-letni Polak miał wynieść z lokalu 2 butelki napoju, za które nie zapłacił. Wybiegli za nim właściciel i kucharz pracujący lokalu. Doszło do szamotaniny, w wyniku której mody ełczanin został ugodzony śmiertelnie nożem. Petardę do lokalu, miał wrzucić potem kolega zabitego mężczyzny.

 

Warto przeczytać: Areszt dla imigrantów oskarżonych o zabójstwo w Ełku. Tunezyjczyk próbował tłumaczyć się z popełnionej zbrodni

Podziel się