Szukaj

„GW” wypomniała Patrykowi Jakiemu, że... stał pod blokiem. Riposta ministra podbiła sieć [FOTO]

29-10-2017 16:53
Patryk Jaki
Podziel się

„Tak, stałem pod blokiem, nawet w nim mieszkałem - tak jak miliony Polaków” - w ten sposób Patryk Jaki postanowił odpowiedzieć na zaczepkę ze strony krytykującego go portalu gazeta.pl. Riposta wiceministra szybko stała się hitem w sieci, a kolejni internauci podłączają się pod akcję #stałempodblokiem.

W ostatnich dniach w sieci pojawiły się zdjęcia sprzed lat wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. Nie jesteśmy pewni, czy minister chciałby je pokazywać, ale wielu polityków chętnie i przy różnych okazjach publikuje swoje zdjęcia z młodości – przypominamy część z nich - napisała gazeta.pl, wyraźnie próbując zdyskredytować polityka. Fotografię Jakiego w dresie redaktorzy z Czerskiej opatrzyli absurdalnym komentarzem: „Dziś wiceminister i wróg Gronkiewicz-Waltz. A w młodości stał pod blokiem”.

Koniecznie przeczytaj: Patryk Jaki ostro podsumował Bronisława Komorowskiego. Dziennikarka w szoku [WIDEO]

Czytaj też: Patryk Jaki broni uczestników MN. „Jestem dumny jak widzę młodego człowieka, który ma biało-czerwone barwy” [WIDEO]

Polityk PiS odpowiedział celną ripostą.

Tak, stałem pod blokiem, nawet w nim mieszkałem - tak jak miliony Polaków. Nie każdy miał wille w PL lub Szwecji i z górki jak resortowe dzieci – napisał na Twitterze wiceminister sprawiedliwości.

Większość foto „w dresie” to fotomontaże. Jednak nie reaguję. Nie rozumiem argumentu, że ktoś jest „zły”, bo pochodzi z biedniejszej rodziny – dodał Jaki, który umieścił również swoje zdjęcie z czasów, gdy był małym dzieckiem. Już wtedy Gazeta Wyborcza zdecydowała, że podobny motłoch nie będzie decydować o Polsce - skwitował polityk.

Odpowiedź wyjątkowo spodobała się internautom, który podłączają się pod akację #stałempodblokiem. Nie brakuje również wpisów polityków i dziennikarzy.

Pojawiają się także memy i zabawne komentarze.

Warto przeczytać: „Jaki koń jest, każdy widzi”. Rzeczniczka PiS w bezlitosny sposób podsumowała Ryszarda Petru i Nowoczesną [WIDEO]

Podziel się