Szukaj

Władysław Frasyniuk o sytuacji w Nowoczesnej. „Jaka jest żeńska odmiana „ciu*a”?”

07-12-2018 15:25
Władysław Frasyniuk Fot. Telewizja Republika / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Decyzja siedmiu posłów Nowoczesnej o opuszczeniu partii sprawiła, że jej przyszłość stanęła pod dużym znakiem zapytania. Rozłam w jednym z największych opozycyjnych ugrupowań politycznych skomentował m.in. Władysław Frasyniuk, który w swoim tweecie zawarł wulgarne pytanie. Na odpowiedzi internautów nie trzeba było długo czekać.

W piątek przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer w trakcie programu Roberta Mazurka na antenie RMF FM przekonywała, że sytuacja jej partii nie jest tak zła, jak opisują to niektóre media. (Więcej: Mistrzowski komentarz Roberta Mazurka. Tak zareagował na słowa dotyczące przyszłości Nowoczesnej [wideo])

Nieco innego zdania zdaje się być Władysław Frasyniuk, którego wyraźnie zdenerwowało zachowanie byłych już posłów Nowoczesnej na czele z Kamilą Gasiuk-Pihowicz. O poziomie jego frustracji świadczy ten twitterowy wpis:   

Koniecznie przeczytaj: Schmidt o Lubnauer i Gasiuk-Pihowicz: „Nie ma dwóch posłanek, które tak by się nie lubiły” [wideo]

Czytaj też: Wyniki najnowszego sondażu dotyczącego polityków opozycji. Najlepszym kandydatem na premiera Władysław Kosiniak-Kamysz

W komentarzach pod postem pojawiły się następujące propozycje:

Warto przeczytać: To już koniec Nowoczesnej? Siedmioro posłów przeszło do klubu PO-KO. Internet bez litości [foto]

Podziel się